Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Zeka Oyuncakları

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

 

 

Daha dünyayı yeni yeni tanımaya başlayan hayal dünyasının etkisi ile birlikte çok farklı uğraşılarla kendini yetiştiren çocuklar oynayarak öğrenmektedirler. Bu sebeple çocuklarımıza en kaliteli şekilde oyuncaklar temin ederek onların hem hayal dünyasını inşa etmeli hem de zeka oyuncakları ile davranış kazandırmalıyız. Bu noktadan hareket eden firmamız ürün konseptinde yer alan zeka oyuncakları son derece beğenilmektedir. Oldukça geniş bir portföyü de bulunan zekâ oyuncakları sayesinde çocuklarımız hem eğlenecek hem de diğer taraftan çeşitli davranışları oynarken kazanmış olacaklardır.

Zeka Oyuncakları ve Üretim Kalitesi

Her yaş grubundan çocuğun oldukça meraklı olduğu zeka oyuncakları içerisinde legolar ilk sırada yer almaktadır. Çocukların parça bütün ilişkisi bilgisini ve uzamsal zekâsını geliştirecek olan legolar çok farklı konseptlerde üretilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan ahşap parçalardan oluşan legolar oldukça beğenilmektedir. Legolar ve puzzle türü oyuncakların tamamen natürel bir şekilde imal edildiğinden dolayı sağlık açısından da herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Özellikle küçük yaştaki çocukların oynaması için imal edilmiş olan ahşap oyuncaklar alındığında dahi herhangi bir hijyen problemi ortaya çıkmamaktadır. Bununla birlikte çeşitli blok setler halinde üretilen oyuncaklar, eğitici setler, mesleklerin anlatıldığı farklı oyuncak türleri de firmamız tarafından satılabilmektedir. Bu ürün grupları içerisinde en çok beğenilen oyuncaklardan birisi de eğitici halılardır. Çocukların odalarında serilecek olan bu eğitici halılar sayesinde özellikle 0-6 yaş grubundaki çocuklar birçok objeyi görseller eşliğinde öğrenebileceklerdir. En klasik zeka oyuncakları kabul edilen Solo Test ve muhakeme yeteneğini geliştirebilecek olan çeşitli kutu oyunları ile de çocuklar farklı tarzda eğitimlere sahip olabileceklerdir. Zekâ oyuncakları içerisinde yer alan mangala, satranç ve bulmaca oyunu en çok satılan ürün konseptimiz içinde yerini almış durumdadır.

 

 Zeka Oyuncakları Fiyatları

 

Manyetik Türkçe alfabeler ve daha pek çok zeka oyuncakları firmamız tarafından çocuklarımız için internet mağazasında yer almaktadır. Zekâ küpünden çeşitli meslek setlerine kadar çok geniş bir konseptte yer alan kaliteli zekâ oyuncaklarının tamamında oldukça ekonomik fiyatlar uygulanmakla birlikte her bütçeye hitap eden çözümlerimiz bulunmaktadır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.