Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Winx Bebekleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

 

 

Winx bebekleri, yaklaşık 15 yıldır kız çocuklarının vaz geçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Özel hazırlanan winx ürünleri, bir seri halinde üretiliyor ve farklı karakterler, farklı isimler ve özelliklerle tercihe sunuluyor. Winx bebekleri diğer bebeklerden ayıran üç boyutlu özellikte üretilmeleri ve çocukların adeta karakterler ile kendilerini özdeşleştirmeleridir. Her karakter, bir maceranın parçası ve macera içinde çeşitli rollere sahiptir. Bu yüzden çocuklar winx bebekleri kimi zaman kendileri ile özdeşleştirirler, kimi zaman etraflarındaki kişiler ile özdeşleştirirler. Bu yüzden de ilgilerini çeker ve bütün kız çocuklarının öncelikli oyuncakları arasında yerlerini alır. Winx bebekler, sihirli güçleri ile hareket ederler ve her bebeğin sihir gücü diğerinden farklıdır. Bebekler, sihirlerini karakterlerine uygun biçimde kullanırlar. Bu, kimi zaman iyilik içindir, kimi zamansa kötülük için.

Winx Bebekleri Çeşitli Karakterlerden Oluşur

Winx bebekler, isminden de anlaşıldığı gibi çoğuldur. Bunlar birçok karakterden oluşur ve karakter arasına yenileri eklenebilmektedir. Mevcut olan ve çocuklar tarafından en bilinenleri; Bloom, Stella, Miusa, Tecna, Flora, Layla. Bütün karakterlerin seri içerisinde görevleri ve yetenekleri farklıdır. Tıpkı günlük hayatta herkesin birbirinden farklı olması gibi. Bu yüzden de çocuklara cazip gelirler. Winx oyuncakları hakkında çocuklar ayrıntılı bilgiye sahiptirler ve bunun neticesinde hikâyeye da hâkimdirler. Bu sayede çocuklar, winx bebekleri sayesinde hayal kurarlar, hayal dünyalarını zenginleştirirler. Bu açıdan çocuklar üzerinde olumlu etkisi olduğu, düşünsel yönlerini geliştirdiği söylenebilir.

 

Winx Bebekleri Fiyatları

 

Wins ürünleri oldukça renkli bir tasarıma sahiptir. Kıyafetleri, aksesuarları oldukça renklidir ve çeşit çeşittir. Bu yüzden çocuklara kendi tarzlarını yansıtma imkânı sunar. Çocuklar, diledikleri gibi winx bebeklerin elbiselerini, ayakkabılarını, aksesuarların ve diğer kıyafetlerini kombinleyebilirler. Ayrıca oldukça gerçekçi saçları winx bebeklerinin en dikkat çeken yanlarıdır. Faklı şekiller vermeye, örülmeye, taranmaya, bağlanmaya son derece elverişlidir. Bu yüzden çocuklar, winx bebeklerinin saçları üzerinde eğlenmeye bayılırlar. Kıyafet tasarımlarını saçlarıyla birleştirir, kimi zaman da kendi saç modellerini winx bebekleri üzerinde uygularlar. Bütün bu özelliklerinden dolayı kız çocuklarının en gözde oyuncaklarıdırlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.