Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Polly Pocket

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Polly Pocket Evi

Oyun oynamak çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimleri için oldukça önemlidir. Ancak bu aşamada oynanacak olan oyunun ve seçilen oyuncağın etkilerine dikkat etmek gerekmektedir. Çünkü her bir oyuncağın çocuğunuza katacağı bilgi, deneyim, duygu ve donanım farklıdır. Bunun yanı sıra yine oyuncak alır iken yalnızca faydalarına değil aynı zamanda çocuğunuzun ilgi alanına girip girmediğine ve eğlenceli vakit geçirip geçirmediğine dikkat etmeniz gerekmektedir. İşte tüm bu koşullar dikkate alındığı zaman satın alacağınız her bir oyuncak hem sizi hem de çocuğunuzu mutlu edecek ve farklı kazanımlar sağlayacaktır. Tüm bunları göz önünde bulundurarak oyuncak seçimi yapan ebeveynlerin son zamanlardaki en popüler tercihi ise Polly Pocket oyuncaklarıdır. Özellikle Polly Pocket evi hem çocukların ilgisini çekmekte hem de yetişkinlerin gönül rahatlığı ile tercih ettiği bir seçenek olmaktadır.

Polly Pocket Oyuncakları

Oldukça farklı seçenekleri ve oyuncak alternatifi ile dikkatleri üzerine çekmekte olan Polly Pocket marka oyuncaklar son zamanlarda kız ya da erkek fark etmeksizin tüm çocukların gözdesi olmayı başarmıştır. Küçük boyutlardaki oyuncaklardan oluşan bu seri ile çocuklarınızın hayal dünyasına dokunmak amaçlanmıştır. Farklı maceralar ve yine oldukça farklı Polly Pocket karakterleri ile çocuğunun oyun oynarken öğrenmek ve hayal dünyasını genişletmek isteyen aileler için deyim yerinde ise biçilmiş kaftandır. Çünkü her bir farklı oyuncak ve karakter çocukları daha orijinal düşünmeye ve oyun kombinasyonları yapmaya sevk etmektedir. Böylece duygusal ve bilişsel gelişim eğlence odaklı olarak desteklenmektedir. Bu sebeptendir ki çocukları adı geçen bu oyuncaklar ile vakit geçiren aileler genel olarak memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Polly Pocket Karakterleri

Bu oyuncağın çok fazla rağbet görmesi ve de çocuklar tarafından sevilerek tercih edilmesinin en temel sebeplerinden biri de farklı farklı karakterlerinin bulunmasıdır. Bu sayede hemen hemen her ilgi alanına sahip çocuk tarafından beğenilmektedir. Her bir çocuk Polly Pocket karakterlerinden kendine uygun bir parça bulabilmekte ve bu sayede de kendi ile özdeşleştirerek oyun oynamaktadır. Bu da çocukların empati duygusunu geliştirmekte ve desteklemektedir.

Tercih edebileceğiniz polly pocket bebekleri ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır;

 1. Shani

 • Fiziksel Özellikleri: Koyu renklidir. Saçları ve gözleri ve de kahverengidir.

 • Karakter Özellikleri: Oldukça entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Aynı zamanda yaratıcılığı ile de dikkat çeker.

 • En Sevdiği Eşyası: MP3 çaları.

 • İlgi Alanları: Teknoloji ve teknolojik araçlar.

 1. Lea

 • Fiziksel Özellikleri: Bronz tenli ve çillidir. Saçları turuncu gözleri ise açık yeşil renktir.

 • Karakter Özellikleri: Oldukça neşeli bir karaktere sahiptir. Aynı zamanda çok da sportiftir.

 • İlgi Alanları: Sporun hemen hemen her alanı ile ilgileniyor. Hayvanları çok seviyor ve onlar ile ilgili keşifler yapmaktan keyif alıyor.

 1. Lila

 • Fiziksel Özellikleri: Ten rengi açıktır. Saçları kahverengi ve gözleri de liladır.

 • Karakter Özellikleri: Sevimli ve modaya düşkündür.

 • İlgi Alanları: Yeni trendleri takip etmekten ve aynı zamanda alışveriş yapmaktan hoşlanır.

 • En Yakın Arkadaşı: Çok iyi bir dansçı olan Crissy en sevdiği arkadaşıdır.

 1. Crissy:

 • Fiziksel Özellikleri: Teni zeytin rengidir. Saçları ise siyah ve mor karışımıdır. Gözleri de kahverengidir.

 • Karakter Özellikleri: Stil sahibidir ve gezmeyi çok sever.

 • İlgi Alanları: Modaya dair her şey.

 1. Kerstie:

 • Fiziksel Özellikleri: Teni açık renktir. Saçları siyah gözleri ise mavidir.

 • Karakter Özellikleri: oldukça eğlenceli bir karaktere sahiptir. Aynı zamanda çok da dikkat çekicidir.

 • İlgi Alanları: en büyük hobisi yemek yapmaktır.

 1. Rick:

 • Fiziksel Özellikleri: Teni açık renktir. Saçları sarı, gözleri ise mavidir.

 • Karakter Özellikleri: kendini oldukça eğlenceli olarak tanımlar.

 • En Yakın Arkadaşı: En sevdiği arkadaşı Polly’dir.

 1. Todd:

 • Fiziksel Özellikleri: Teni açık renktir. Gözleri koyu kahverengi saçları da kahverengidir.

 • Karakter Özellikleri: sıcakkanlı ve arkadaş canlısıdır.

Tüm bu seçenekler arasından gerek siz gerekse de çocuğunuz en uygun oyuncağı seçme şansını yakalayabilirsiniz.

Polly Pocket Oyuncaklarının Çocuklara Katkıları

Detaylar ile anlatıldığı üzere adı geçen bu oyuncakların ya da oyuncak setlerinin pek çok farklı faydası bulunmaktadır. Ancak Polly Pocket oyuncaklarının yaratıcısı olan Chriss Wick’in hedeflediği gelişim öğeleri ve kazanımlar genel olarak şu şekildedir;

 • Kendine güven,

 • Arkadaş canlısı olma,

 • Olaylara pozitif yaklaşma,

 • Sorun çözücü olma,

 • Sporlar ile ilgilenme ve en az bir spor aktivitesine ilgi duyma,

 • Moda ile ilgilenme dış görünüşüne önem verme gibi daha pek çok farklı olumlu etkisi yer almaktadır.

Polly Pocket Oyuncak Setleri

Faydaları saymakla bitmeyen Polly Pocket oyuncakları her ne kadar ilk zamanlarda yalnızca bebek olarak üretilse de şu anda farklı farklı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ve  tercih edilenler arasında Polly Pocket oyuncak evi  ve polly pocket havuz bulunmaktadır. Her bir karakterin kendine ait bir evi bulunmaktadır. Böylece pek çok farklı oyuncak ev seçeneğine ulaşabilmeniz ve çocuğunuza en uygun olanını seçebilmeniz son derece kolaydır.

Genel olarak macera yaşamayı seven oyuncaklar olarak bilinseler de Polly Pocket karakterleri bu ev setleri ile evde eğlenceli zaman geçirme üzerine tasarlanmışlardır. Bu hem çocuğunuza evde de kaliteli ve eğlenceli şekilde oyun oynanabileceği mesajı vermektedir. Hem de evi kullanma, ev işleri, ev yaşamı gibi konularda donanım kazandırmaktadır. Bu sayede çocuğunuz hem düşünsel olarak evin sıcaklığı, güvenli oluşu ve aynı zamanda bir oyun ortamı da olabileceğini kavramakta hem de evde bir sorumluluk alanı olduğunu ve kendine de sorumluluklar verileceğini fark etmektedir. Bu da hem zihinsel hem de fiziksel gelişimi desteklemektedir.

Polly Pocket evlerinin boyutları da çocukların rahat rahat oynamaları için oldukça ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Ebatları en, boy ve yükseklik olarak sırası ile 33 x 26,5 x 11 cm boyutlarındadır. Bu boyut hitap edilen yaş grubu için son derece idealdir ve sorunsuz bir şekilde oyun oynanmasını sağlar. Genel olarak iki katlı olarak tasarlanmış olan bu evlerde çocukların dikkatlerini çekecek renkler tercih edilerek daha uzun süreli ve daha eğlenceli bir şekilde oyun oynamaları amaçlanmıştır. Evde mevcut olan eşyalar günlük yaşamda sıkça kullanılanlar arasından tercih edilmiştir. Böylece çocuğun kendi dünyası ile oyuncak dünyası arasında bağ kurması sağlanmıştır. Üstelik evde mevcut olan pek çok eşyanın yerinin değiştirilebiliyor olması zengin bir hayal gücü ile farklı konularda ve konseptlerde oyunlar kurulmasına olanak sunmuştur. Üstelik bununla da kalmayıp çocuklara düzen algısı da kazandırmaktadır.

Polly Pocket Fiyatları

Çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak ve ona hem eğlenceli hem de eğitici zamanlar yaşatacak bu oyuncak setini oldukça makul fiyatlara alabilirsiniz. Piyasada yer alan pek çok bebek, bebek evi ve oyuncak setine kıyasla çok daha fonksiyonel, faydalı ve aynı zamanda taşıması kolay, ergonomik olan bu oyuncaklar fiyatları ile de anne babaları sevindirmektedir. Bu sayede çok fazla masrafa girmeden çocuğunuzun pek çok farklı yönden gelişimini destekleyebilir ve aynı zamanda eğlenceli oyunlar oynayabilmesi için de ona imkan sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.