Oyuncak Mutfak Seti

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 113 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

 

 

Kız çocukları, mutfak seti ya da bez bebek gibi oyuncaklarla vakit geçirmekten büyük keyif alır; zaten kız çocuğunun amacı biraz da annesinin yapığı hareketleri tekrar etmektir: mutfakta vakit geçirmek, temizlik yapmak, çocuklarla ilgilenmek… Oyuncak mutfak seti, mevcut özellikleriyle kız çocukları için eğlence dolu anlar yaşamayı vaat ederken bu anlara ortak olmak, yetişkinler adına da ayrı bir ayrıcalık sayılır; zira oyuncak mutfak setinde öyle aksesuarlar bulunur ki yetişkinler bile bu aksesuarlara bakaram imrenir.

Oyuncak Mutfak Seti Satın Alırken Dikkat!

Oyuncak mutfak seti satın alırken bazı hususlara dikkat etmek, satın alınan oyuncağa ehemmiyet vermek; böylece yapılan alışverişin her kuruşundan faydalanmak gerekir.

  • Oyuncaktaki aksesuar sayısına bakarak alışveriş yapın; zira fazla aksesuar, sıkılmadan geçirilecek vaktin uzamasını sağlayıp oyuncağın ömrünü uzatır.

  • Oyuncağın malzeme kalitesini ölçün. Düşük kaliteyle üretilen oyuncak kısa sürede kırılabilir ya da mevcut işlevini yitirir.

  • Oyuncağın sağlığa zarar getirip getirmeyeceğine bakın; çünkü özellikle son yıllarda Çin menşeili üretilen oyuncaklarda kanserojen maddeler yer alır.

  • Oyuncağın garanti şartnamesine göz atarak alışveriş yaparsanız oyuncaktan memnun kalmadığınız takdirde değişim şansına erişirsiniz.

oyuncak mutfak setinde kız çocuklarının keyifli vakit geçireceği bileşenler bulunur; ayrıca bu Bileşenler, tahmin edeceğiniz büyüklükten daha öte ve daha detaydan meydana gelir.

 

Oyuncak Mutfak Seti Fiyatları

 

Her oyuncağın belirli kriterlere göre farklı fiyatlandırması bulunur; aslında bu durum, üretim ya da satın alma durumunda yer alan tüm maddeler için de söylenebilir. Bir eşya, doğada ne kadar az yer alırsa veya kullanım bakımından hangi seyreklik bandında bulunursa o kadar yüksek fiyata erişir; tabi ürün için tertip edilen çalışma da fiyatı etkiler. Oyuncak mutfak seti, bu mantıkla birbirinden uç iki nokta arasında değişen fiyatlandırmaya sahiptir; çünkü kimi setlerde çatal, bıçak gibi basit eşyalar varken kimi setlerde ayakta tertip edilmiş mutfak alanı bulunur. Ayaktaki mutfak alanı, Amerikan mutfağı gibi her şeyi minimal bir şekilde optimal alanda toplayıp çocukların keyifli vakit geçireceği anları onlara sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.