Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Oyuncak Köpek

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

 

 

Peluş oyuncakların çocuklar kadar yetişkinler tarafından da ilgi gördüğü bilinmektedir. Yumuşacık ve oldukça sevimli bir görünüme sahip olan peluş hayvan oyuncakları hem erkekler hem de kız çocukları için oldukça uygundur. Oyuncak sektörünün sürekli olarak gelişmesi ve modellerdeki gerçekçiliğin artması oyuncak köpek çeşitlerinde de gerçeğe yakın seçenekler sunulmasını sağlamaktadır. Tüyleri rahatsız etmeyen, doğal renklere ve yumuşak dokuya sahip olan peluş materyalden imal edilmiş oyuncakların seçkin markalardan tercih edilmesi önemlidir. Çocukların arkadaş olarak gördüğü oyuncak köpek figürleri de hediyelik eşya olarak da değerlendirilebilmektedir.

Gerçekçi ve Peluş Oyuncak Köpek

Oldukça sempatik ve çocuklar için arkadaş canlısı konumundaki oyuncak köpek peluş figürleri uzun yıllardır oyuncak sektöründe varlığını sürdürmektedir. Günden güne daha gerçekçi bir hal alarak oyuncak köpek yanı sıra kedi, tavşan, ayı gibi diğer peluş hayvanların da dikkat çektiği görülmektedir. Bu alandaki taleplerin fazla olması ve çocuklar için ortak zevk olması peluş oyuncaklardaki güvenilirliğin artmasına da fayda sağlamaktadır.

 

Oyuncak Köpek Fiyatları

 

Hayvan figürlü peluş oyuncaklarda bulunan tüy dokusu, bebekler için yahut alerjik reaksiyon gösteren çocuklar için çok uygun bir seçim olmayacaktır. Bunun yerine tüysüz oyuncak köpek çeşitleri değerlendirilebilmektedir. Hemen hemen her cins oyuncak köprk bulunmaktadır. Her renk ve her cins köpeği seçkin oyuncak markalarından satın alabilirsiniz. Peluş olduğundan ötürü de rahatlıkla yıkanabilir ve temizlenebilir özellikleri de bulunmaktadır. Çocukların hayal dünyalarının gelişmesinde ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlanmasında oyuncakların rolü de oldukça büyüktür. Oyuncakların bu yadsınamayacak rollerinden ötürü seçimlerin de yaş, cinsiyet ve ilgi alanına göre yapılması gerekmektedir. Çok fazla oyuncak satın almak yahut hiç oyuncak satın almamak gibi bir hata yapılmamaktadır. Uzmanlar çocukların gelişimi için bu dengeyi doğru ayarlamanız gerektiği konusunda uyarmaktadır. Bununla birlikte erkek ve kız çocukları için tercih edilen oyuncaklar ve genel-geçer seçenekleri de körü körüne tercih etmemeniz uzmanların uyarıları arasında yer almaktadır. Sonuç olarak oyuncak bir çocuk için oldukça önemli olduğu kadar aile için de son derece önem arz etmektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.