Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Oyuncak Kedi

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

 

 

Birçok çocuk evde bir evcil hayvan beslemek ister ancak bu her evde mümkün değildir. Üstelik çocuklar genelde bu yaşlarda gerçek bir canlının sorumluluğunu alacak olgunlukta da olmazlar. İşte böyle zamanlarda onlara gerçek hayvanlar yerine gerçek sesli oyunca kedi gibi oyuncaklar alınabilir. Bu sayede hem bakamayacağı bir hayvanın sorumluluğunu çocuğunuza yüklememiş olur hem de ona çok daha kolay oynayıp vakit geçirebileceği bir arkadaş vermiş olursunuz. Uzun sürede sağlam kalabilen, kolay kolay bozulmayan ve su ve düşme gibi bazı etkenlere dayanıklı oyuncak kedi ürünleri kolay kolay bozulmadıkları için çocuklarınızın en sevdikleri oyuncaklardan olabilirler. Üstelik artık bu oyuncaklar gerçek hayvanların görüntülerine de çok yakın üretiliyor.

Oyuncak Kedi Modelleri

Oyuncak kedi ya da köpek modellerinde genelde en çok gerçeğine çok benzeyen ürünler tercih ediliyor. Biraz daha mekanik olan ve tıpkı gerçek oyuncak kedi köpekler gibi hareket edip ses çıkaran bu oyuncakların bazıları o kadar gerçekçi ki gerçek mi değil mi ayırt etmek dahi zor olabiliyor. Bazı modelleri acıktıklarında sesler çıkaran bu oyuncaklar çocukların hayvan isteğini yok saymadan onlara verilebilecek hayvana en yakın hediye. Zira küçük çocuklara havyan satın almak hem ebeveynler hem çocuk hem de havyan için ileri vadede sorunlara yol açabiliyor. Bazı durumlarda çocuk çok istediği hayvandan korkup yaklaşamazken hayvanın tüm sorumluluğu anne babaya kalıyor ve bu sırada maalesef hediye alınan evcil hayvanlar bakımsız ve ilgisiz kalabiliyor.

 

Oyuncak Kedi Fiyatları

 

Gerçeklerine çok benzeyen oyuncak kedi ya da köpeklerin fiyatları ortalama bir oyuncağa göre yüksek olabiliyor. Ancak artık bunların da ucuzlarını bulmak mümkün... Kendi uyku yastıklarına uyuyor gibi görünen oyuncak kedi köpeklerin görünüşleri de gerçekçiliklerinden bir şey kaybetmemiş. Üstelik bunlar da uyandıklarında ya da sevildiklerinde ses çıkarıyor. Siz de çocuğunuza hayvan sevgisi aşılamak ve ona hediyelerin en sevimlilerinden olan bu oyuncaklardan hediye etmek isterseniz dükkan dükkan kedi aramaktansa internet üzerinden hem daha kolay hem de çok uygun fiyatlara istediğiniz anda birkaç tık ile sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.