Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Oyuncak Kamyon

Sıralama seçin
Görünüm:
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
25,61 TL
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

 

 

Konu oyuncaklar olduğunda çok hassas olabilen çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri de oyuncak kamyon ve arabalar. Bu oyuncaklar hem her oyuna uyarlanabildiği hem de aynı anda birçok tanesine sahip olabilmek mümkün olduğu için çocukların hoşuna gidiyor. Özellikle inşaat ya da yol yapımı temalı oyuncakların olmazsa olmazı olan bu kamyonlar genelde bu setlerden geriye kalan tek sağlam parça oluyor. Ancak birden fazla oyuncak kamyona sahip olmak için bu setlere ihtiyaç da yok. Bu oyuncaklar artık tek başına da satın alınabileceği gibi poşetlerin içinde beşli ya da onlu olarak satılanları bulmak da mümkün.

Uzaktan Kumandalı Oyuncak Kamyon

Hem büyük hem de birçok farklı çeşidi olması ile birçok çocuğun ilgisini çeken oyuncak kamyon modellerinin uzaktan kumandalıları da çıktı! Her boydan ve her bütçeye uygun olarak bulunabilecek bu oyuncakların uzaktan kumandalıları ise klasik olanlardan elbette biraz daha pahalı. Ancak bu fiyat farkı sorun yaratacak kadar yüksek değil. Bu şekilde dahi uzaktan kumandalı oyuncak kamyon fiyatı ortalama bir bütçeyi zorlamayacak kadar düşük. Üstelik bu kamyonlar çocukların en çok dikkatini çeken oyuncaklardan!

 

Oyuncak Kamyon Fiyatları

 

Oyuncak kamyon fiyatları oyuncak kamyon büyüklüğüne ve modeline göre farklılık gösterebilir. Genelde çok büyük ya da gerçeğinin birebir taklidi olan ürünler klasik oyuncak kamyonlara göre çok daha pahalı olur. Ancak bunlar dışında her bütçeye uygun güzel bir oyuncak kamyon bulunabilir. Hatta bunların küçük olanlarını set halinde bile satın almak mümkün. Böylece çocuğunuzun sevincini katlayabilirsiniz. Ancak büyük ve uzaktan kumandalı modellere yönelirseniz fiyat aratacaktır. Siz de hem çocuğunuzu sevindirmek hem de bütçenizi zorlamadan oyuncak kamyon alışverişi yapmak istiyorsanız internet alışverişini tercih edebilirsiniz. Oturduğunuz yerden binlerce ürüne ulaşabilir ve bütçenize uygun olan ürünü çok daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çocuğunuzu sevindirmek işte bu kadar kolay! Üstelik kapsamlı bir araştırma ile oyuncak kamyonların çocuk sağlığını tehdit etmeyen modellerini bulmanız da mümkün. Bu sayede çocuğunuz yeni oyuncakları ile sevinç içinde oynarken sizin de içiniz rahat olur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.