Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Oyuncak Helikopter

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Aynı Gün Kargo
636,40 TL
494,42 TL
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2

 

 

Oyuncak helikopter özellikle erkek çocuklar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Çocuklarınıza sürprizler yapmak isterseniz sizler de oyuncak helikopterlerden yana seçimler yapabilirsiniz. Oyuncak helikopter çocuklarınızı oldukça sevindirecek ve eğlendirecektir. Sizler için sunduğumuz birbirinden kaliteli ve ekonomik oyuncak helikopter çeşitlerimize bakabilir ve zaman kaybetmeden oyuncak tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip birçok modelde oyuncak helikopterlerimiz sizlerin beğenisini bekliyor.

Oyuncak Helikopter Çeşitleri

Oyuncak helikopter çeşitleri arasında büyük helikopter, aero helikopter 6 axiz, pvc kutulu 3 kanal gyrolu helikopter bulunmaktadır. Pilli uçak, ışıklı helikopter, kameralı helikopter, kum helikopter, apache helikopter gibi daha pek çok ürün çeşidimiz vardır. Dilerseniz ışıklı ve sesli askeri helikopter, kırılmaz kameralı helikopter gibi seçeneklerden yana da seçimler yapabilirsiniz. Bu oyuncaklar sayesinde çocuklarınız oldukça mutlu hissedecektir. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen bu ürünleri çocuklar fazlasıyla sevmekte. Birçok hobici kişiler tarafından da özellikle kameralı helikopterler yoğun ilgi görmektedir. Böylece hem çocuklara uygun hem de yetişkinlere uygun oyuncak helikopterler tercih etmeniz mümkün. Bu minik ve kumanda ile kontrol edilen helikopterlerin farklı çalışma türleri vardır. Dilediğiniz özelliklerde olana kolayca ulaşabilirsiniz. Ters uçuş, sağa sola gitme, takla atma, etrafında dönme gibi birçok hareketi helikopterlere yaptırabilirsiniz. Bu özelliklerinden dolayı çocuklar keyifle oyun oynamakta ve hiç sıkılmamaktadır. Gerekli uçuş ayarlarını yaparak helikopterleri havada tutabilirsiniz. Işık, denge sağlayıcı gibi birçok özellikleri bulunur. Beyaz, gri, yeşil gibi birçok farklı renkte helikopter oyuncaklarımız bulunuyor. Dilediğiniz renk tercihini de böylelikle yapmanız mümkün. Kaliteli ve uzun süre dayanıklı olan oyuncak helikopterleri dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.

 

Oyuncak Helikopter Fiyatları

 

Oyuncak helikopter modellerine oldukça uygun fiyatlara ulaşmanız mümkün. 9 TL ile 325 TL arasında farklı modelde ve farklı özelliklere sahip oyuncak helikopter çeşitleri bulunmaktadır. Ürünlerin özellikleri fiyatlara oldukça etki etmektedir. Farklı özelliklere sahip helikopterleri çocuğunuzun yaşına uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. Tüm ürünlerimize internet üzerinden göz atabilir ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Oldukça kaliteli olan oyuncak helikopterlerimizle çocuklarınızı eğlendirmek için zaman kaybetmeyin.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.