Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Oyun Halısı

Sıralama seçin
Görünüm:
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Bebeğinizin dünyayı keşfetmeye başladığı ilk aylarda hem eğlenmesini hem de öğrenmesini destekleyen oyun halısı; seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bebek eşyalarından biridir. Bebeklerin hareketlendiği, dönme alıştırmaları yaparken annelerin düşme tehlikesinden dolayı heyecanlandıkları dönemlerde bir kurtarıcıdır. Hem bebeklere rahat hareket edebilme alanı sağlar hem de üzerinde asılı olan çeşitli oyuncaklar ile dikkatini geliştirir.

En değerli varlığınız olan bebeğinizin hem sağlığına uygun olması hem de gelişimini desteklemesi için oyun halısı tavsiyelerimize kulak vermelisiniz. Öncelikle oyun halısı alırken hangi malzemeden yapıldığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Hem bebeğinizin sağlığına zarar verebilecek ürünler içermediğine emin olmalı hem de hijyen sağlanması için yıkanabilir parçalardan oluşmasına özen göstermeniz gerekiyor.

Oyun halısında bulunan ufak oyuncakların çıkarılabilir olması da günlük hayatınızı kolaylaştırır. Bebeğinizin oyun halısında keyifli vakit geçirirken alıştığı oyuncağı dışarı çıkarken yanınıza almak, bebeğinizin tanıdık bir eşyasıyla rahatlamasına yardımcı olacaktır.

Oyun halısı seçiminde alt kısmının yumuşak olması bebeğinizin konforu içinde büyük önem taşır. Beden gelişimi hızla devam eden bebeklerde vücudunun desteklenmesi onları daha rahat hissettirir.

Birçok deseni olan, birbirinden renkli ve eğlenceli oyuncaklarla süslenmiş oyun halıları bebeğinizi çok eğlendirecek.

Oyun Halısı ve Oyun Matı Modelleri

Oyun halısı seçerken en çok zorlanılan kısım birçok model arasından karar vermektir. Bebeklerin dikkatini çekebilmek adına canlı renkler, ışıklı ve müzikli oyuncaklar, sevimli hayvan figürleriyle süslenmiş oyun halısı modellerinden hem bebeğinizin ilgisine hem de bütçenize ve gönlünüze uygun olanı bulmak hiç kolay değil. Bondigo oyun halısı, piyanolu oyun halısı, hayvan desenli, tekmeleme aparatlı, müzikli oyuncaklı, top havuzlu seçenekleriyle bebeklerin eğlenceli dünyasına adım atacaksınız.

Oyun halısının modeline karar verirken bebeğinizin gelişimine en çok destek olacak alternatifi bulmak önemlidir. Bebeğinizin içinde eğlenmesi, oyuncaklara uzanması, seslere ya da ışıklara ulaşmak için hareket etmeye çalışması hem beden hem de zihin gelişimi için faydalı olacaktır.

Bebeğinizin sizden ayrı da keyifli vakit geçirebileceği, öğretici ve geliştirici oyun halısının bir diğer önemli noktası kolay katlanıp taşınabilir olmasıdır. Oyun halısı modellerini incelerken bu özelliğinde bulunmasına dikkat etmek sizin için daha pratik olur.

Oyun halısı içeriğindeki oyuncaklar bebeğinizin gelişimi için büyük önem taşır. Sesli ve ışıklı olması dikkatini çekerken aynalı olması da bebeğinizin kendisini görmesine ve tanımasına olanak sağlar. Özellikle ayna olan oyuncakların olmasının daha faydalı olduğu düşünülür. Hem bebeğin kendini yalnız hissetmemesi için hem de kendini, hareketlerini, mimiklerini fark edebilmesi için önemli bir detaydır.

Bebeğinizin her kullandığı eşya özenle araştırmayı gerektirir. Piyasa da çok fazla ürün çeşidi olduğu için sizin kendinize bir öncelik listesi oluşturmanız işleri kolaylaştıracaktır. Almak istediğiniz üründe sizin için en önemli nokta nedir, nelerin olmasını istiyorsunuz, ne kadar bütçe ayırabilirsiniz, hangi kısım olmazsa olmazınız ve tabi ki en önemlisi hangisi daha sağlıklı? Özellikle oyuncak sektöründe bu hususlar size yol gösterici olacaktır. Bu kriterleri belirledikten sonra bebeğiniz için yapacağınız alışverişler çok daha pratik ve çok daha eğlenceli hale gelecektir.

Oyun halısı modellerini incelediğinizde sizin için uygun seçeneği bulacaksınız.

 Oyun Halısı Fiyatları

Oyun halısı alırken dikkat ettiğimiz önemli noktalardan biri fiyatının bütçemize uygun olup olmadığıdır.

Oyun halısı fiyatları ürünün kalitesine, markasına, içindeki oyuncakların çeşitlerine, kullanılan malzemenin yapısına göre değişmektedir. Oyun halısının ebatlarına, görünüşüne, oyuncakların sayısına ve içinde bağlama kemerleri olan seçeneklerine göre de fiyatta oynamalar olabilir.

Seçim yaparken hem bebeğinizin dikkatini çeken hem de kaliteli bir ürün olmasına özen göstermeniz daha doğru olacaktır. Uygun fiyatlı olması için kaliteli olmayan malzemeden yapılmış bir ürün tercih ederseniz hem dayanıklı olmaz hem de bebeğinizin sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Bebeklerin bağışıklık sistemleri henüz tam gelişmediği için kullandıkları tüm ürünlerin antibakteriyel olması, temizlenebilir parçalar içermesi ve kaliteli malzemeden yapılması büyük önem taşır. Bu noktalar fiyatın yükselmesine sebep olabilir. İyi bir araştırma yapmak, ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak çok daha verimli sonuç almanızı sağlayacaktır.

Oyun halısında en ucuz ve en iyi ürünleri bulabilmek için birçok çeşit arasında iyi bir kıyaslama yapmanız gerekir. Sadece birkaç aylık bir sürede kullanılacağı düşünüldüğü için çok yüksek fiyatlı olanlar tercih edilmeyebilir ama unutulmaması gereken en önemli nokta bebeğin ilk aylarında kullanacağı bir ürün olduğudur. Genelde ailelerin aklına oyun halısının kaç aylık bebekler için uygun olduğu takılır. 3-4 aylık bebeğinizin oyun halısıyla oynamaya başlaması sayesinde ne kadar hareketlendiğini, neşelendiğini, çabaladığını keyifle fark edeceksiniz. Bebeğiniz yaklaşık 1 yaşına kadar bu ürünü kullanabilir hatta daha sonrasında çıkarılan oyuncak parçalarıyla oynamaya devam edebilir. Bu nedenle uzun ömürlü bir oyun halısı seçmek size avantaj sağlar.

Bondigo Oyun Halısı

Oyun halısı denilince ilk akla gelen bondigo oyun halısı. Rengarenk tasarımı, yumuşacık minderi, bebeklerin başına uygun yastığı ve eğlenceli oyuncakları ile ilk tercihiniz olabilir.

Bebeğinizi bondigo oyun halısına yatırdığınızda oyuncaklara uzanmak için hareketlenecek, bazen karın üstü dönüp yetişmeye çalışacak ve her hareketinde çıkan seslere dikkat edecektir. Oyuncak halkalarının yerlerini değiştirerek ve sevdiği oyuncakları asarak bebeğinizi şaşırtabilirsiniz. Sevimli hayvan figürleri ile bebeğiniz dünyayı keşfetmeye başlıyor.

Üstelik kolay taşınabilen bir ürün olması istediğiniz yere götürmenizde size yardımcı olacak. Bebeğinize keşfetmek ve kendi başına eğlenmek için verebileceğiniz en güzel fırsatlardan biri bu oyun halısı olabilir.

Bu ürün bebeğinizin el göz koordinasyonu kazanmasına, analitik düşünme ve yaratıcılık becerisine, sosyal gelişimine, motor gelişimine destek olacak ve duyularını harekete geçirecektir. Ayrıca sitemiz üzerinde Fisher-Price oyun halısı modelleri ve Playgro ürünleri de bulunmakta.

Piyanolu Oyun Halısı

Oyun halısının gelişime destek olması ve bebeğinizi eğlendirmesi çok önemlidir. Bu açıdan piyanolu oyun halısı bebeğinizi eğlendirirken sebep sonuç arasındaki ilişkiyi kavramasına, el göz koordinasyonuna ve kaba motor becerilerine destek olur. Oturamayan bebeklerin ayaklarını vurarak çalabileceği tuşları ile bebeklerinizi hareket etmeye teşvik edecek. Bu tarz müzikli oyun halısı , küçük yaşta müzik kulağının gelişmesine fayda sağlayacaktır .

Bu ürün bebeğinizin yaptığı hareketler sonucunda çıkan seslere odaklanmasını sağladığı için onun duyularını harekete geçirecek ve dikkat düzeyini arttıracak. Sevimli figürler ve eğlenceli oyuncaklarla süslenmiş olan piyanolu oyun halısı bebeğinizin neşesine neşe katacak.

Bebekler annelerinden uzun süre ayrı kalamazlar. Sürekli kokusunu almak, sesini duymak ve ona temas etmek isterler. Bu durum yeni anneler için bazen zorlayıcı ve yorucu olabilir. Bazen biraz soluklanmak bazen de kısa bir süre başka bir işle ilgilenmek için bebeğinizi güvenle oyun halısına bırakmak size çok yardımcı olacaktır. Sizden kısa süreliğine de olsa ayrı kaldığında bebeğinizin eğlendiğini aynı zamanda da geliştiğini bilmek içinizi rahatlatacak. Bebek büyütmek zor ama bir o kadar da keyifli bir süreçtir bu süreçte size yardımcı olacak ürünleri bulmak sandığınız kadar zor değil. Birçok seçenek arasından size, bebeğinize, tarzınıza ve bütçenize uygun ürünlerle hayatı hem sizin için hem bebeğiniz için daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.