My Little Pony Oyuncakları

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

My Little Pony Karakterleri  

 Her yaştan çocuğun severek oynadığı sevimli tasarımları ve cezbedici renkleri ile pony oyuncakları, size sihirli bir dünyanın kapılarını açıyor.

   Oyuncakların çocuklarımızın hayal dünyalarına, sosyal becerilerine, topluma katılmalarına, bedensel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağladığı artık bilinen bir gerçek. My little pony ile çocuğunuz hem oyun oynarken arkadaşlığı öğrenecek hem de arkadaşlığın verdiği kuvvet ile sorunların nasıl daha kolay çözüldüğünü kavrayacak. 6 ana karakteri ile ponyler iyiliğin, mutluluğun, paylaşmanın, cesaretin, dürüstlüğün ve öğrenmenin hayatımızdaki temel değerler olduğunu çocuklarımıza eğlenceli oyunlarla öğretiyor. Oyun oynamak çocukların işidir ve pony oyuncakları bu işi çok daha keyifli bir hale getiriyor.  Pony karakterlerini incelediğinizde siz de bu sihirli dünyanın kahramanlarını çok seveceksiniz. Çocuklarınız;

 

Prenses Twilight Sparkle

  ile liderlik özelliklerini pekiştirecek ve öğrenmenin, keşfetmenin önemini çok daha iyi kavrayacaklar,

 

 

Fluttershy

ile sorunların çözümünde aktif olurken nazik ve kibar bir yaklaşımın önemini, iyiliksever olmanın değerini anlayacaklar,

 

 

Applejack

ile birlikte dürüst olmanın, doğaya karşı saygılı davranmanın önemi kavrayacaklar,

 

 

Rainbow Dash

ile sadık olmayı, maceralarda arkadaşların birbirini yalnız bırakmaması gerektiğini öğrenecekler,

 

 

Rarity

ile güzel görünmenin yanında cömert olmanın ve paylaşmanın bir değer olduğunu fark edecekler,

 

 

Pinkie Pie

ile neşeli olmanın ve çevrelerine mutluluk vermenin ne kadar önemli bir özellik olduğunu keşfedecekler.

 

    Çocukların okul öncesi yaşlarda özellikle karşılaştıkları sosyal çevrede uyum sorunları, okulda akranlarıyla iletişim, arkadaş edinmede güçlük gibi problemlerde uzmanların önerdiği oyunla yaklaşım için My Little Pony iyi bir seçenek olabilir. Ponylerin arkadaşlık bağları, sorunlara yaklaşımları, birbirlerine her zaman destek oluşları ve ne olursa olsun mutluluktan vazgeçmemeleri çocuklar için ilham kaynağı olacaktır. Hayatın içinde iyi ve kötü olmanın seçimlere bağlı olduğunu, verilen kararların sonuçlarını öngörmek gerektiğini, pes etmemeyi, inandıkları için savaşmayı, iyiliğin emek isteyen bir kavram olduğunu öğreten bu oyuncaklar ile oyun oynamak çok daha sihirli.

    Oyuncak seçimi çocuk gelişimi için çok büyük önem taşır. Ebeveynlerin oyuncak alırken dikkat etmeleri gereken en önemli nokta çocuğa o oyuncağın ne çağrıştırdığı olmalıdır. Ponylerin gösterimlerini izleyen çocuklar, pony oyuncaklarıyla oynarken bu sihirli kahramanların özelliklerini bozmadan oynarlar. Günlük hayatımıza çok kolay adapte edebileceğimiz değerleri öğreten bu kahramanlar, çocuklarımıza nasihat etmemizden çok daha etkili bir yoldur. Çünkü çocuklar uzun uzun anlatılanları değil şirin karakterlerle yapılan canlandırmaları tercih ederler. Çocuklara ulaşmanın en iyi yolu oyundur ve ponyler ile oynanan oyunlar dostluğun önemini çağrıştıracak.

     Çocukların sahip olacağı oyuncakların iyi malzemeden üretilmiş olması, sağlığa uygun maddeler içermesi, güler yüzlü ve sıcak bir ifade taşıması önemlidir. Özellikle figür şeklinde olan oyuncakların korkutucu yüz ifadeleri çocukların psikolojisini olumsuz etkileyebilir. Yaşına uygun olmayan yüz ifadeleri ile tasarlanmış oyuncaklar çocuklarda kaygıya, gece korkularına, yalnız kalma problemlerine kadar birçok psikolojik soruna neden olabilir. Çocukların belli yaşa kadar gerçeklik algıları çok kırılgan ve saydamdır. Bu nedenle My Little Pony karakterleri sevimli yüz ifadeleri, pozitif çağrışımları, canlı renkleri ve gülümseyen yüzleri ile tam çocukların dünyasına hitap ederler.

    6 ana karakterin dışında bu sihirli dünyaya renk katan diğer kahramanlarda pony dünyasının vazgeçilmezleri.

Prenses Celestia, Equestria'nın yöneticidir. Bilgeliği ile herkese örnek olur. Güneşin ve ayın doğup batmasını sağlarken iyi kalpli oluşuyla da çevresine ışık saçar.

Prenses Luna, kardeşini kıskandığı için zarar gören bu pony, çocukların kardeşlerine yaklaşımlarında da iyi bir örnek oluşturuyor.

Prenses Cadence, eşi ile sihrini birleştirdiğinde durdurulamaz olan Kristal İmpatorluğu'nun yöneticisidir. Beraberliğin kattığı gücü anlatır.

Ejderha Spıke ise sevimli bir yardımcı olarak komik anlarda karşımıza çıkar ve çocukları güldürmeyi başarır.

Kraliçe Nova, deniz ponylerinin lideridir. Eskiden verdiği bir kaçış kararıyla deniz altında sürdürülen yaşamı sorgular. Çocukların verdikleri kararlarda sonuçlarını iyi sorgulamaları gerektiğini öğreten önemli bir karakterdir.

Prenses Skystar, arkadaş edinmenin önemini vurgulayan neşeli bir karakterdir.

Kaptan Celaeno, cesur ve aktif yapısını zamanla unutan bir karakterdir. Ama ponylerin azimli yapısından etkilenerek kaybettiğini sandığı özelliklerini geri alır.

Songbird Serenade, arkadaşlığın sihirli olduğuna gönülden inanan ve işini layıkıyla yapan bir sanatçı karakterdir. Çocuklara inandıkları uğrana çalışmayı öğretir.

Tempest Shadow, kızgınlıkla verdiği bir kararla çıkarlarının peşinden gitmeyi seçer. Dostluk onun kalbini güzelleştirebilecek mi?

Grubber, kötülüklerin içinde iyi kalplilerin de olabileceğini bize gösteren sevimli bir karakterdir.

Storm Kıng, kötü karakterlerin lideridir. Sinirli ve korkutucudur. Çocukların iyiler ve kötüler arasındaki farkı anlamasında etkilidir.

Capper, kurnazlık yapmanın doğurduğu sonuçları gösteren dikkat çekici bir karakterdir.

    Her karakter kendine has özelliklere sahiptir. Tıpkı bizler gibi... bu nedenle çocuklarınız pony oyuncakları ile oynarken farklılıkların bir bütün olmadaki etkisini daha iyi anlayacak ve birbirini tamamlamanın ne kadar harika bir sihir olduğunu keşfedecek. Arkadaşları ile oluşturdukları gruplarda güçlü yanlarını fark edip, daha fazla sorumluluk alabilecekler. Bazen kendilerini bağdaştırdıkları karakter gibi düşünmeye ve olaylara bu şekilde yaklaşmaya çalışabilirler. Bu yaklaşım onların örnek alma, bağ kurma, sahiplenme duyularını da harekete geçirecektir. Sevdikleri karakterin resmi olan eşyalara sahip olmayı isteyerek benlik algısını da geliştirebilirler.

     Üstelik farklı setleri birleştirerek ponylerin dünyasını evinizde oluşturabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz oyuna daha fazla adapte olur ve kendini daha fazla açabilir. Pony dünyası ile gerçek dünya arasındaki köprüyü hazırlanan setler yardımıyla çok daha kolay kurabilirsiniz.

   Pony oyuncakları ile oynamadan önce filmlerini, videolarını izleyerek her karakterin özellikleri hakkında konuşabilirsiniz. Daha sonra pony oyuncaklarıyla çocuğunuzla birlikte oynayabilir ve yarattığınız oyun dünyasının açtığı kapı ile çocuğunuzun iç dünyasına ulaşabilirsiniz. Çocuklar yaşadıkları sorunları, hissettikleri duyguları bazen ifade etmekte zorlanırlar ama oyuncakları konuşturarak çok daha etkili bir şekilde size ulaştırırlar. Bu gibi konuşturma oyunlarında figürler büyük önem taşır. Birbirinden farklı karakterleri ile My Little Pony çocuğunuzun duygularına tercüman olabilir. Hem çocuğunuzun eğlenmesine hem de sizinle kaliteli bir iletişim kurmasına fırsat oluşturabilirsiniz.

    O halde çocuğunuz ve My Little Pony kahramanları ile sihirli bir oyun dünyasında yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

    My Little Pony Fiyatları

   Hem kaliteli hem de etkili olan My Little Pony oyuncakları ile eğlenceli zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Pony oyuncaklarını sadece figur olarak tek bir karakter şeklinde almanız da oluşturulan setlerle birlikte sahip olmanız da mümkün.

    Sadece karakter olarak tek figürleri alacaksanız 20 tl- 40 tl arasında düşünebilirsiniz. Ancak set şeklinde aldığınızda 90 tl- 250 tl arasında fiyat değişebilir. Bu fiyatlar ortalama olarak verilen rakamlardır. Çünkü aldığınız yere, indirim zamanlarına, özel konseptlere göre değişiklikler olabilir.

     Pony oyuncakları, ödediğiniz tutar ile oyuncaktan aldığınız verim karşılaştırıldığında çok memnun kalacağınız ürünlerdir. Bu sevimli karakterler ile oynayarak çocuğunuzun sosyal çevresiyle iletişimini düzelttiğini, arkadaşlık ilişkilerinde iyileşme olduğunu, paylaşmanın kıymetini anladığını siz de fark edeceksiniz.

    Çocukların gelişiminde atılan olumlu adımların değeri paha biçilemez. Pony figürlerinin çocuğunuzun gelişiminde çok etkili olduğunu, sosyal becerilerini güçlendirdiğini fark etmek sizi mutlu edecek.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.