Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Monster High Bebekleri

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

monster-high-bebekleri

Bebekler ile oynamak hemen hemen her dönem özellikle kız çocuklarının en sevdiği aktiviteler arasında ilk sıralarda yer almıştır. Bu oyun yüzyıllardır aynı kalsa da oynanmakta olan bebek çeşitleri zaman içinde farklılaşmıştır. Bez bebeklerden, lahana bebeklere, Safinaz bebeklerden, Barbielere çocukların tercih ettiği bebekler farklılaşarak günümüze kadar gelse de son yılların en popüler oyuncakları Monster High Bebekleri olmaktadır. Günümüzdeki kız çocuklarının hemen hemen hepsi bahsi geçen bu bebekler ile oynamak istemektedir. Bu sebepten dolayı da Monster High Bebekleri son zamanların en çok satan oyuncakları arasında yer almaktadır.

Monster High Karakterleri

Söz konusu bu oyuncakların bu denli popüler olması ve de çocuklar tarafından çok sevilmesinin nedenlerinden biri de farklı farklı Monster High karakterlerinin bulunuyor olmasıdır. Bahsi geçen bu çeşitlilik son derece dikkat çekici olmak ile beraber, çocuklar kendileri ile özdeşleştirdikleri ya da kendilerine benzettikleri karakterleri daha çok beğenmekte ve bunlar ile oynamak istemektedir. Bahsi geçen bu Monster High bebeklerine ait en çok dikkat çeken karakterler ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 1. Clawdeen Wolf

 

Bu karakter kurt adamın kızıdır ve de on beş yaşındadır. Bu karakterin en belirgin özellikleri son derece cesur, özgüveni yüksek ve de yetenekli olmasıdır. Bu yeteneğinin en büyük göstergesi ise on beş yaşına girdiğinde kendi kuaförünü açmış olmasıdır. Bununla yetinmeyen Clawdeen Wolf, başarılı bir modacı ve stilist olmak istemekte ve bunu her fırsatta dile getirmektedir.

 

Son derece büyük bir aileden gelmekte olan Clawdeen Wolf kaç kardeşe sahip olduğunu kendisi bile bilmemektedir. Dışarıdan bakıldığında şımarık gibi görünen bu karakter sevgiye, barışa ve bir de modaya çok önem vermektedir. En belirgin özellikleri ise aşağıda belirtildiği gibidir;

 

 1. En Sevdiği Yemek: Az pişmiş biftek,
 2. Hobileri: Alışveriş yapmak ve de flört etmek,
 3. Tarzı: Çılgın bir tarza sahip olan Clawdeen Wolf  aslında son derece akıllı ve kendine güvenlidir.
 4. Evcil Hayvanı: Korkunç kedi Crescent’tir.
 5. En Kızdığı Şey: Kız ve erkek kardeşleri ile aynı okulda okuyor olmak ve onların kendisini utandırıyor olması,
 6. Arkadaşları: En yakın arkadaşları ise; Draculaura, Frankie Stain, Skelita Calaveras, Jinafire Long, Catty Noir ve  Lagoona Blue’dir.

 

 1. Frankie Stain

Kız çocukları tarafından çok sevilen bir diğer karakter ise Frankenstein'ın kızıdır. Babasının laboratuvarında yaratılmış olan bu karakter çocukluğu boyunca dünyada görmesi ve öğrenmesi gereken pek çok farklı şey olduğu bilinci ile büyütüldü. Bu sebepten dolayı da kendi başına bir maceraya çıkmıştır.

Bu macera esnasında en yakın arkadaşı olan Draculaura ile tanışmıştır. Bu iki arkadaş kendisi gibi acayiplerin bir arada olacağı bir okul açma kararı vermiştir. Bu okulda öğrenci grubunun eş başkanı olan söz konusu ikilinin en sevdiği ders ise bol bol patlayıcılı deneyler yaptıkları bilim dersidir. Frankie Stain’in en belirgin özellikleri ise şunlardır;

 1. En Sevdiği Yemek: Denediği her şeyi son derece muhteşem buluyor,
 2. Hobileri: En sevdiği hobiyi tespit etmek için var olan her şeyi denemek istiyor. Bu yüzden şu anda popüler bir hobisi yok
 3. Tarzı: Kendini modaya uygun buluyor.
 4. Evcil Hayvanı: Watzit.
 5. En Kızdığı Şey: Babasının onu her sabah gördüğünde “canlı” diye bağırması ve bundan hiç vazgeçmemesidir.

 

 1. Draculaura

Dracula’nın kızı olan bu karakter 1600 yaşındadır. Son derece hırslı ve de zeki olan bu karakter bir o kadar da iyimser olması ile de dikkat çekmektedir. Hemen hemen her şeyi babasından öğrenen Draculaura her ne kadar babasını kuralcı biri olarak görse de özellikle ona uçma eğitimi verdiği zaman oldukça eğleniyor.

Kendi gibi acayipler ile vakit geçirmek isteyen Draculaura babasından bir okul açmasını istiyor ve burada acayipler ile bir arada olmak istediğini belirtiyor. Bu karakter ile alakalı merak edilen her şey ise aşağıda belirtildiği gibidir.

 1. En Sevdiği Yemek: Vegan olduğu için yalnızca meyve ve sebze yiyor,
 2. Hobileri: Gülümsemek, kahkaha atmak ve arkadaşlarına cesaret aşılamak,
 3. Tarzı: Siyah ve pembe giyerek dikkat çekmeyi seviyor.
 4. Evcil Hayvanı: Count Fabulous adlı yarasa.
 5. En Kızdığı Şey: Monster High kafeteryasında vegan yiyeceklerin az olmasıdır.

 

 1. Lagoona Blue

Deniz acayibinin kızıdır ve on beş yaşındadır. Kendi gibi birçok acayip arkadaş edineceği Monster High’a dalgalar ile mücadele ederek gelmiştir. Son derece aktif bir yaşam süren Lagoona Blue her yere kolay uyum sağlamakta ve hemen hemen herkes ile anlaşabilmektedir. Spor yapmaktan çok hoşlanan sörf ve plajda yürüyüş yapmanın yanı sıra kara sporlarını da çok seviyor. Bu karakter ile alakalı diğer bilgiler ise şu şekildedir;

 

 1. En Sevdiği Yemek: Suşi,
 2. Hobileri: Su ile alakalı her şey,
 3. Tarzı: Genelde rahat ve spor kıyafetler tercih eden  bu karakter, partilere giderken mini ve siyah elbiseler tercih ediyor.
 4. Evcil Hayvanı: Neptuna adlı pirana.
 5. En Kızdığı Şey: Denizlere ve okyanuslara çöp atanlar.

 

 1. Cleo De Nile

Mumyanın kızı olan bu karakter ise tam olarak bilmese de ortalama 5843 yaşındadır. Acayip takımının kaptanı da olan bu karakter Mısır kraliyet ailesinden gelmektedir. Erkek arkadaşı Deuce Gorgon ise okulun en çılgın acayibidir. Son derece rekabetçi bir karaktere sahip olan Cleo De Nile’nin en büyük rakipleri ise ablası Nefera ve arkadaşı Toralei’dir. Ancak bu yönüne rağmen söz konusu karakter aynı zamanda son derece arkadaş canlısıdır. Hakkında merak edilen diğer özellikler ise şu şekildedir;

 1. En Sevdiği Yemek: Üzüm,
 2. Hobileri: Monster High’da dolaşmak ve de ponpon kızların kaptanı olmak,
 3. Tarzı: Mısır prensesi gibi giyinmek,
 4. Evcil Hayvanı: Hissette adlı kobra,
 5. En Kızdığı Şey: Kız kardeşi ile uğraşmak zorunda kalmak ve birinin ona itaat etmeyi reddetmesi.

Monster High Kostümleri

Pek çok farklı karakter ile çocuklara eğlenceli vakit geçirme olanağı sunan bu oyuncakların bir diğer avantajı da son derece farklı çeşitleri olan Monster High kostümleridir. Bahsi geçen bu kostüm çeşitleri ile çocuklar farklı tarzlarda kombinler yapabilmektedirler. Bu durum ise onlara yaratıcılıklarını geliştirme olanağı sunmaktadır. Her bir karakterin kendine ait tarzına uygun kıyafetler ile çocuğunuz hem keyifli vakit geçirecek hem de yaratıcılığını geliştirecektir.

Monster High Bebekleri Fiyatları

Son zamanların en popüler oyuncaklarından biri olan bu Monster High Bebeklerinin fiyatları da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çünkü bu oyuncaklar çocuklar arasında son derece popüler olmakta ve oldukça da rağbet görmektedir.

 Ancak oldukça farklı modelleri olan bu bebeklerin tek ve sabit bir fiyatı olmamakta ve modelden modele ve hatta satılan yerlere göre değişim göstermektedir. O yüzden tek bir fiyat vermek yanıltıcı olacaktır. Ancak tüm oyuncaklarda olduğu gibi Monster bebek fiyatlarında da en makul ve de sizi en memnun edecek yer yine sitemiz olacaktır. Siz de bu bebekleri son derece uygun fiyatlara sitemizden temin edebilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.