Kategoriler

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Monster High Bebekleri

Limit:
17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.

 

Monster High Bebekleri

 

Çocukların hayal dünyasında oyuncakların önemli bir yeri bulunmaktadır. Her çocuğun hayal ettiği ve sahip olmak istediği bir oyuncak vardır. Yapılan bilimsel çalışmalarda çocukların oyuncaklar ile geçirdikleri vakitlerde hem zihinsel hem psikolojik olarak olumlu bir gelişim sergilediği ortaya koymuştur. Günümüzde geliştirilen farklı oyuncak modelleri ile çocuklara birçok alternatif sunulmakla birlikte aileler için de farklı tercihler bulunmaktadır. Özellikle televizyon dünyasında görülen çizgi modeller oyuncaklara dönüştürüldüğünde monster high bebekleri gibi en çok tercih edilen oyuncak modelleri oluşturulmaktadır. Firmamız tarafından bir çizgi roman serisi olarak düzenlenen ve daha sonra televizyon dizisi haline getirilen Monster High için üretilen farklı oyuncak türleri satışa sunulmaktadır.

Monster High Karakterleri Ve Onlarca Farklı Karakter

Bir çizgi roman olarak düzenlenen ve daha sonra çizgi dizi olarak televizyona uyarlanan Monster High serisi ana mantık olarak dünyaca ünlü canavarların çocuklarının belli bir okulda toplanması ile yaşanan maceraları işlemektedir. Çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen bir çizgi dizi olarak bu seri karakterleriyle çocukların oyun dünyasında önemli bir yer almıştır. Bu karakterlerin uyarlamaları üzerinden üretimi gerçekleştirilen onlarca farklı karakter arasında monster high bebekleri yer almaktadır. Firmamız tarafından satışa sunulan ürünler arasında acayip parti bebekleri, puzzle ürünleri, fantastik saçlı acayipler, minik acayipler ve parça puzzle ürünleri gibi farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır. Dizinin karakterleri için birebir görünüm ile üretilen ürünler farklı oynanış özellikleri sunarken çocuklar için zevkli bir oyun koşulu oluşturmaktadır.

 

Monster High Bebekleri Fiyatı

 

Türkiye'de oyuncak satışı noktasında en uygun fiyatları ve ödeme avantajlarını sunan firmamız monster high bebekleri için de pratik bir şekilde satın alım yöntemi sunarken avantajlı fiyatlar ile ürün sunumu gerçekleştirmektedir. Firmamız üzerinden bu serinin oyuncakları alınırken alternatifler arasından seçim yapma imkanı ve istenilen noktada kredi kartı ile ödeme, havale yöntemi ile ödeme ve kapıda ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Ürünlerimiz Türkiye'nin nitelikli kargo firmaları tarafından tarafınıza ulaştırılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Satın alım öncesinde sitemiz üzerinden ürünlerle ilgili detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncakevreni.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır