Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Lego City 

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Aynı Gün Kargo
69,65 TL
51,08 TL
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 133 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Çocukların oyun oynarken fiziksel aktivitelerinin yanı sıra zihinsel gelişimlerine de büyük etkisi olan lego city oyuncakları her yaş grubuna göre ayrı tasarımlarıyla satışa sunulmaktadır. Birçok eğitim kurumunun akademik takvimlerinde yer vermeye başladığı robotics derslerinin ana çıkış kaynağı lego oyuncakları olmaktadır.

 Lego City Çeşitleri

Oyuncak türleri arasında yerini yıllardır koruyan lego city, kullanıcısının yaşına ve cinsiyetine göre lego city oyuncakları ve serisini üretmeye devam etmektedir. Kız çocukları için özellikle Lego Friends serisi büyük bir ilgi görmekte iken erkek çocuklar için Lego City undercover ve Polis serisi diğer ilgi gören seriler arasında bulunmaktadır. Sadece kız ve erkek ayrımı olmayıp uniseks lego city oyuncakları da mevcuttur. Bunlar arasında orman başlangıç seti, build this city , lego city polis  , lego city itfaiye , lego city undercover gibi çeşitlerini sıralamak mümkün.

 Lego City Oyuncakları

Lego city oyuncakları yaş gruplarına göre parça sayısında ve ebadında değişiklik göstermektedir. Lego Duplo Zarif Devler Hayvanat Bahçesi legosunun parçaları daha büyük boyutlarda olup parça sayısı 24 (yirmidört) iken hitap ettiği yaş grubu (2 - 4 ) iki ile dört yaş olarak belirlenmiştir. Hem erkek hem de kız çocuklarının oynamaktan büyük keyif alacağı zarif devler legosu çocukların ince motor becerilerinin gelişmesine büyük katkı sağlamaktadır. Lego Friends serisinden Andrea modeli ise 246 parça içermekte olup 5 - 7 yaş aralığında bulunan çocukların kullanımı için uygundur.

 Lego City Fiyatları

Lego city oyuncakları kendi arasında parça sayısı ve büyüklüğüne göre yani hitap ettiği çocuk yaşına göre sınıflandırılmaktadır. İki - dört yaş arası çocuklar için daha büyük parçalı ve parça sayısı daha az legolar üretilirken, yaş sınıfı yükseldikçe parçaların boyutu küçülerek parça sayısı artmaktadır. Bu çeşitlilik kız ve erkek modellerde aynı olup sadece legonun tasarım figürlerinde değişiklik göstermektedir. Buna göre lego fiyatları belirlenmekte olup parça sayısı arttıkça fiyatlarda artış olmaktadır. 15 - 20 parçalı bir lego city oyuncağı 20 - 30 TL aralığında iken, 50 - 100 parça aralığında fiyat 70 - 90 TL olmaktadır. 100 - 150 parçalı bir lego city oyuncağı 120 - 160 TL aralığında bulunurken parça sayısı arttıkça 350 - 400 fiyat aralığından üst seviyelere de çıkabilmektedir. Çocuğunuz için yapılan en güzel eğitici yatırımlardan biri olan lego city oyuncakları lego city fiyatları ile karşılaştırıldığında alınan hizmetin yanında oldukça değersizleşmektedir. Çünkü bir çocuğun oyun oynarken aynı zamanda ince motor yeteneklerinin gelişmesi, beyin aktivitelerinin artması, zekasını kullanması ve bunu sıkılmadan, hata yapmadan yapabiliyor olabilmesi karşılığı olmayan bir eğitim şeklinde sınıflandırılmaktadır. Lego city oyuncakları ile oynayarak vakit geçiren çocukların yaratıcılık yönlerinin geliştiği, sabır ve sükunet özelliklerinin arttığı gözlenmektedir. Çocuğunuzun yaş grubunu göz önünde bulundurarak başlayacağınız başlangıç seti ile zamanla becerileri gelişip yaşı ilerledikçe üst seviyelere geçerek eşsiz bir koleksiyon oluşturmanız mümkün. Lego City oyuncaklarının en büyük avantajları ise oyuncakların tek seferlik bir kullanıma sahip olmamasıdır. Yapımı bitirilmiş bir lego oyuncağı demonte edilerek tekrar kaldırılabilir ve farklı zamanda tekrar kullanılmak üzere çıkarılabilir. Parçaları zamanla hasar görecek ve çabuk kırılacak parçalar olmadığından lego city fiyatları sanılanın aksine yüksek değil ekonomik fiyatlar olmaktadır. Alındıktan sonra tekrar tekrar kırılmadan kullanılabiliyor olması uzun vadede çocuklarınız için yapmış olduğunuz doğru bir yatırımdır.  

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.