Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Hot Wheels

Sıralama seçin
Görünüm:
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Hot Wheels Araba Dünyası!

Birbirinden güzel, donanımlı ve rengârenk Hot Wheels yarış arabalarıyla çocuklarınızın eğlencenin ve aksiyonun tadını doyasıya çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Hot Wheels yarış arabası veya seti almaktır. Her zevke uygun olarak hazırlanan Hot Wheels yarış arabalarını dilerseniz tek tek alıp setler de oluşturabilirsiniz. Bu tamamen çocuğunuzun hayal gücüne ve yaşamak istediği aksiyona bağlıdır. Alacağınız bir Hot Weels seti ile farklı maceralara dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Hot Wheels arabalar; modifiye edilmiş, metalden üretilmiş küçük araçlardır. Bunlar kalkış ve pist araca olarak iki kategoride üretilmektedir. Orijinal Amerikan arabalarından esinlenilerek tasarlanmış ve son yıllarda tüm dünyada büyük bir alıcı kitlesi yakalamayı başarmıştır.

Markanın bir nevi logosu olmuş olan alev resimli araçlar 3 yaşından büyük tüm çocukların bildiği bir marka haline gelmiştir. Hot Wheels’in hitap ettiği çocuk yaş aralığı 3-15’tir ve satın alınan her paketin üzerinde hangi yaşa uygun olduğu yazılıdır. Sizlerin de bu uyarıları dikkate alarak seçim yapmanızı öneririz. Son yıllarda Hot Wheels arabalara olan ilgi sadece çocuklarla sınırlı kalmamıştır. Kendini hala çocuk hisseden veya çocukluğunda bu tür oyuncaklara sahip olamayan birçok kişi bu arabaların her çeşidini biriktirerek koleksiyonu bile yapmıştır. Bu da Hot Wheels araba dünyasının doğmasını ve büyümesini önemli ölçüde etkilemiştir.

Özellikle erkek çocukların vazgeçilmezi arasında yer alan oyuncak arabalar, Hot Wheels oyuncak araba markasını da hareketlendirmiş ve birbirinden iddialı ve rengârenk yeni tasarımların piyasaya çıkmasını sağlamıştır. Hot Wheels, klasik araba modellerinin yanında son teknoloji harikası renkli araba modelleriyle de çocukları buluşturmaya devam etmektedir.

Yetişkinlere de Hitap Ediyor

Çocuklar ve çocukluğunu tam yaşayamamış tüm yetişkinler, Hot Wheels dünyasında kendilerine ait bir şeyler kesinlikle bulmaktadır. Herkesin sahip olmak isteyeceği koleksiyonlar, bu dünyanın içinde yer almaktadır.

Hayal gücünün sınırlarını zorlayan bu oyuncak seti sayesinde, çocuklar ve yetişkinler oldukça eğlenceli zamanlar geçirmektedir. Yepyeni tasarımıyla Hot Wheels Track Builder seti tam da bu eğlenceyi yaşatacak bir settir.  Setin içerisinde muhteşem bir dizayna sahip hız çemberi, rampalar, özel pistler, fırlatıcılar ve bir adet Hot Wheels araç bulunmaktadır. Yarış setleri arasında popülerliği her geçen gün artan bu set, koleksiyon için de eşsiz bir settir.  Bu oyuncak setindeki amaç zafer bayrağını yukarıya çekebilmektir. Bunu yapabilmek için aracı piste güzelce yerleştirin ve rampadan fırlatıp hedefteki çekici vurun!  Bunun için bazı stratejiler geliştirmek gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Bu sayede çocuğunuzun problem çözme ve neden-sonuç ilişkisi kurmasını da geliştirebilirsiniz.

Popüler Bir Oyuncak Seti

Son yılların en gözde oyuncakları arasında ilk sırayı Hot Wheels arabalar ve oyun setleri almıştır.  Yediden yetmişe herkesin büyük ilgi gösterdiği ve koleksiyonlarına eklediği Hot Wheels tekli arabalar eğlenceli vakit geçirmenin en güzel yollarından biridir. Hem çocukların hem de çocuk kalanların vazgeçilmezleri arasına giren bu oyun setleri her geçen gün çeşitlerini arttırmakta ve en sevilen araba modellerini uygulamaktadır. Bugüne kadar; Örümcek Adam ve Batman gibi süper kahramanların uyarlandığı Hot Weels araba setleri koleksiyonerlerin bir numaralı tercihi olmuştur.

Renk Değiştiren Modeller

Size muhteşem ve inanmayacağınız bir haberimiz var! Artık birbirinden şık ve eğlenceli Hot Wheels arabalar iki farklı renkte.  Üstelik renk değiştirme özelliği de var. Tek arabayı iki farklı renkte kullanabilirsiniz ve en önemlisi bazı araba modelleri birden fazla renge de dönüşebiliyor. Nasıl mı? İşte yanıtımız: Renk değiştirme özelliğine sahip Hot Wheels arabanıza sıcak su döktüğünüz takdirde arabanızın rengi değişir, soğuk su kullanırsanız da arabanız orijinal rengine geri döner. İşte bu kadar basit! Bunun için buz gibi soğuk suya ve yaklaşık 45 derece sıcak suya ihtiyacınız vardır.

En Geniş Garaj

Hot Wheels araba dünyasında şimdiye kadar tasarlanmış en kapsamlı ve en geniş oyun setleriyle tanışılabilir. Hot Wheels mega garaj ile çocuğunuzun çok eğlenceli ve heyecanlı bir oyun deneyimini tatmasını sağlayabilirsiniz. Peki Hot Wheels mega garajda çocuğunuzu hangi süprizler bekliyor? Neler beklemiyor ki! Farklı oyun alanları, köpek balığı, helikopter, tamirci dükkanı ve benzin istasyonun bulunduğu dev mega kule. Ayrıca 140 aracın saklanabileceği bir depoya da bu set sayesinde sahip olması mümkündür. Bugüne kadar tasarlanmış setlerin içinde olmayan en yüksek kuleye de Hot Wheels mega garajla sahip olabilir.

Bu setle oyun oynamakta ayrı bir zevk olsa gerek. Setin içinde bulunan helikopter her zaman uçuşa hazır bir şekilde bekletiliyor. Yangın motorunun alarm vermesiyle birlikte harekete geçiyor. Dev bir köpek balığı ile mücadele eden Hot Wheels arabaları yem olmamak için hızla oradan uzaklaşıyorlar.

Görüldüğü gibi Hot Wheels dünyasında macera ve heyecan hiç bitmiyor. Efsane oyun alanlarıyla tek bir setle birçok aksiyona katılmak mümkün. Ama bu yetmez daha farklı oyunlar da isteniyorsa; o zaman Hot Wheels’in diğer parkur ve arabalarından satın alınarak geniş bir Hot Wheels dünyası oluşturmak mümkündür. Hatta tekli Hot Wheels arabalarınya bir araç filosu kurulup mega garajda saklanabilir. Karar çocukların ve çocukluğunu yaşamamışların!

Hot Wheels Fiyatları

Hot Wheels içerdiği çok sayıda araç modelleri ve setleri sayesinde geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Dünyaca ünlü bir marka olmayı başarmış olması ile beraber lisanslı ürünlerinden kaynaklı olarak diğer oyuncak arabalara oranla fiyatları yüksek olmaktadır. Mağazalarda ve internet sitelerinde indirimler takip edilerek daha uygun Hot Wheels fiyatlarına denk gelmek mümkündür. Çocuklar tarafından büyük bir ilgi görüyor olması sebebiyle ebeveynlerin bütçelerini zorlama noktasına getiren bir oyuncak olan Hot Wheels, yetişkinlerin çocukların gizli olarak aldığı ender oyuncaklardan da bir tanesidir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hot Wheels oyuncak setleri, çocukların sağlığı ön planda tutularak üretilmektedir. Fakat her ihtimale karşı oyuncak alınırken dikkat edilmesi gereken CE ibaresi bu oyuncaklarda da aranmalıdır. Ayrıca bu oyuncak grubunun hitap ettiği yaş grupları da seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken diğer bir konudur. Yaş gruplarına dikkat edilmeden alınacak oyuncakların ya çocuğun ilgisini çekmemektedir ya da bu oyuncaklarla oynamayı beceremediği için başarısızlık duygusuna sebep olmaktadır. Özellikle oyun setleri içinde yer alan aksesuarlar, dikkatle incelenmelidir. Keskin ve sivri olan aksesuarlar varsa bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir hatta belli bir döneme kadar çocuklara hiç verilmeyebilir. Çocukların kaç yaşında olursa olsunlar bir çocuk olduğu unutulmamalıdır. Oyuncakların dayanıklı olması ile beraber parçalarının çok küçük olmaması gerekmektedir. Küçük parçalara ayrılabilen oyuncaklar, çocukların yutma ihtimalini artıran etkenlerdir. Bu sebeple ebeveynler tarafından her daim hissettirilmeden gözlemlenmelidir.

Ailece Oynayın!

Çocuklarla beraber geçirilen zamanlar çocukların gelişimler için oldukça önemlidir. Ayrıca çocukların kendilerini mutlu ve huzurlu hissetmelerini de sağlamaktadır. Hot Wheels oyuncakları da çocuklarla zaman geçirmek isteyen ailelerin eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesini sağlayacak oyuncaklardır. Çocuklarına günlük belli bir zaman dilimini ayıran ailelerin çocuklarının daha mutlu ve sağlıklı bireyler olduğu uzmanlar tarafından da belirtilmektedir. Bu sebeple günün belli zamanlarını oyun seansları olarak ayırıp, onlarla verimli zaman geçirmelisiniz!

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.