Kategoriler

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Hot Wheels

Limit:
20 sonuçtan 1 ile 20 arası görüntüleniyor.

 

Hot Wheels

 

Oyuncaklar çocukların hayal dünyasını geliştirme noktasında yararlı olan araçlardır. Gelişim çağında olan çocuklar için daha etkili olmakla birlikte tüm çocuklar için oyuncakların olumlu etkisi görülmektedir. Gelişimi etkilemenin yanı sıra oyuncakların eğlendirici etkileri de fazladır. Çocukların zamanlarının büyük kısmını oyun oynayarak geçirmesi sebebi ile eğlenceleri ve oyuncakları çok fazla değerli hale gelebilmektedir.  Çocukların oyuncakları ile uzun süre oynayabilmesi için mutlaka rengini, desenini ya da özelliklerini sevmesi gerekmektedir. Hot wheels ürünleri bu sevilen ve beğenilen yani sürekli olarak oynanan oyuncaklar kategorisine girecek ürünlerdir.

 

Hot Wheels Arabaları

 

Mattel oyuncak firması tarafından sunulmakta olan Hot Wheels oyuncakları çok farklı çeşitlere sahiptir. Adından anlaşılacağı üzere  genel olarak araba ve benzeri oyuncak çeşitlerini üretmektedir. Bu yönü ile ağırlıklı olarak erkek çocuklara hitap eden oyuncaklara sahiptir. Bu oyuncak çeşitleri arasından en çok tercih edilen tekli araba ürünleridir. Farklı model ve şekillerdeki araçların neredeyse bire bir aynı görüntüleri  modellere yansıtılmıştır. Bu yönü ile çocukların hatta büyüklerin araçlardan koleksiyon oluşturması bile mümkün olabilmektedir. Her çocuk her model, renk ve şekildeki arabayı oyuncaklarının arasında bulundurmak isteyecektir. Bunun yanı sıra bu minik araba oyuncaklarından beşli ve onlu şekilde sunulan ürünlerde bulunmaktadır. Ayrıca hot wheels ürünleri arasında bu arabalar ile oynanabilecek ve farklı alanlar oluşturulabilecek özel malzemelerde bulunmaktadır.

Renk Değiştiren HotWheels Setleri

 

Hotwheels ürünleri arasında standart araba oyuncaklarına göre farklılıkları bulunan ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi çılgın araba yarışı oyun setidir. Bu sette özel bir platform üzerinden arabalar bazı engel ve bölümlerden geçmeye çalışmaktadır. Bu setlerde kullanılan araçlar hep bilinen araçlar olabildiği gibi farklı araçlarda bulunabilmektedir. Bu farklı araçlardan biri renk değiştiren araçlardır. Hotwheels renk değiştiren araba modelleri adeta sihirli arabalar gibidir. Bu arabalar üzerlerine su değdiğinde yani ıslandığında renkleri değişmektedir. Özel boyası sayesinde değişen rengi kuruduğunda tekrar eski haline gelmektedir.

 

Oyuncakevreni.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır