Fisher-Price® Konuşan Kaplan Yürüteç (Türkçe ve İngilizce)

264,00 TL
Daha Fazla Fisher-Price İçin Tıkla!
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Bebeğinizin gelişimine göre ayarlanabilen iki ayrı modu bulunur. Ayrıca bebeğinizi kaba motor becerilerini kullanmaya ve onları güçlendirmeye teşvik eder. Yürüteç modundayken kolayca kavranabilen kol sayesinde bebeğinizin ayakta dik durmasına ve dengesini sağlamasına destek olur. Geniş tabanı ise bebeğinizin ilk adımlarını sağlamlaştırmasına yardımcı olur. Bebeğiniz kaplanı sürmeye hazır olduğunda, yürüteci üzerine binilebilen bir araca dönüştürebilirsiniz. Bebeğiniz kaplanla yürürken, kaplanı sürerken veya kaplanın başının üzerindeki silindir bara vurduğunda eğlenceli sesler, müzikler ve ilk sözcüklerle ödüllendirilir. Üç büyük buton bebeğinizin renkleri, şekilleri ve rakamları hem Türkçe hem İngilizce olarak tanımasına yardımcı olur. 

  Özellikler: 
  İki dilde öğrenme - Üç büyük buton bebeğinizi renkler, şekiller ve rakamlarla hem Türkçe hem İngilizce olarak tanıştırır. 
  Bebeğinizle birlikte gelişebilen iki mod: Yürüteç ve üzerine binilebilen oyuncak modları. Kolayca kavranabilen tutma kolu ve geniş tekerlek yüzeyi, yeni yürüyen bebeğinize destek olur. 
  Bebeğinizin hareketleri müzikleri, eğlenceli sesleri ve cümleleri aktive eder. Bu sayede bebeğiniz motor becerilerini geliştiren fiziksel oyuna teşvik olur. 
  Işıklar, sesler ve müzik bebeğinizin duyularını harekete geçirir.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.