Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence

Fisher Price Kelebekli Rüyalar Dönence

Kdv Dahil 183,58 TL 160,00 TL
Sepete Ekle Hemen Al

CE SerfitikasıÜrünlerimiz CE Serfitikalıdır

 • Bu dönence bebeğinizi sevimli kelebekler, yıldızlara benzeyen ışıklar, müzikler, anne karnı sesleri ve doğa sesleriyle sarar.
  Kelebekli Rüyalar Dönence'yi, bebeğinizin gelişimine göre ayarlayabilirsiniz. Bu dönenceyi, başlangıçta bir beşik dönencesi olarak kullanabilirsiniz. Bu modda dönence yıldızlara benzeyen ışıklarıyla bebeğinize güzel bir ışık gösterisi yapar ve 3 rahatlatıcı müzik modunu kullanımınıza sunar. Bebeğiniz biraz büyüyünce bu dönenceyi bir masaüstü projektörü olarak beşik dışında da bebeğinizi rahatlatmak için kullanabilirsiniz. Dönenceyi bebek arabanıza bağlayarak gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Beşik dönencesi üzerindeki üç yumuşak kelebek oyuncak bebeğinizi sakinleştirir, rahatlatır ve eğlendirir. Kelebekler bebeğin baş üstünde hafifçe hareket eder ve tavanda, duvarlarda gözü yormayan yumuşak bir ışık gösterisi başlar. Dönence bu şekilde bebeğinizi, görsel becerilerini geliştirmeye yardımcı olan ve sakinleştiren görüntülerle sarar. Üç ses moduyla bu dönencenin toplamda 30 dakika süren bir ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri koleksiyonu bulunur. Dönencenin uzaktan kumandası, kapı koluna asılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece bu pratik özellikteki kumandayı kullanarak kolayca ve bebeğinizi rahatsız etmeden dönenceyi durdurup tekrar başlatabilir, projeksiyonu ve sesi kolayca açıp kapatabilirsiniz. Bebeğiniz biraz daha büyüdüğünde, Kelebekli Rüyalar Dönence'yi masa üstünde veya bebek arabasına bağlayarak kullanabilirsiniz. Dönenceyi bebek arabanızın güneşliğine takın ve yanınızda istediğiniz yere taşıyın!

      0-5 ay dönemi için müzikli, otomatik bir beşik projeksiyonu ve dönence
      Yıldızları andıran ışık gösterisi tavana ve duvarlara yansır.
      Üç ses moduyla bu dönencenin toplamda 30 dakika süren bir ninni, anne karnı sesleri ve sakinleştirici doğa sesleri koleksiyonu bulunur.
      Üç yumuşak, sevimli ve gülümseyen kelebek bebeğinizi sakinleştirmeye, rahatlatmaya ve eğlendirmeye yardımcı olur.
      Uzaktan kumandayla dönence hareketini, ışık gösterisini ve toplamda 30 dakika süren sesleri ve müzikleri etkileştirebilirsiniz.
      Bu dönenceyi bebeğiniz biraz büyüdüğünde, bir masa üstünde veya bebek arabanıza bağlayarak kullanabilirsiniz.
      Bağlanıp çıkarılabilen özellikteki dönenceyi, bebek arabanızın güneşliğine kolayca takabilirsiniz.
      Yaş Sınırı: 0+ Bu dönenceyi, doğumdan 5. aya kadar beşik dönencesi olarak kullanabilirsiniz. • Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  163,20 TL
  163,20 TL
  2
  82,40 TL
  164,80 TL
  4
  42,00 TL
  168,00 TL

  Axess Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  160,00 TL
  160,00 TL

  Kuveyt Türk Kredi Kartları

  Taksit
  Taksit Tutarı
  Toplam Tutar
  1
  160,00 TL
  160,00 TL

  Vakıfbank Kredi Kartı ile Ödeme

 •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz
  Oyla:
Müşteri Hizmetleri 02126591748 09:00 - 19:00

Oyuncak Evreni

Oyuncak Evrenine hoş geldiniz. Çocuklarımızın mutluluğu için sizlere güler yüzlü ve kesintisiz hizmet vermek için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Çocuklarımız büyürken, bu süreçte onların eğlenceli vakit geçirmesi ve öğrenmesi için kaliteli ve sağlıklı ürünlerimiz ile sorunsuz alışveriş gerçekleştirmenizi hedefliyoruz. Ürün skalamız oldukça geniştir. Belli başlı bazı gruplar ise şunlardır. Eğitici Oyuncaklar, Oyun Setleri, Yapı Oyuncakları, Oyuncak Bebekler, Oyuncak Arabalar, Akülü Arabalar

Güvenli Alışveriş256 Bit Rapid SSL
Ücretsiz Kargo100 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Kapıda ÖdemeWeb'ten Al Evde Öde!
Kredi Kartına TaksitKredi Kartına Taksit Olanağı
Bankalar

Oyuncakevreni.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır