Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Erkek Bebek Oyuncakları

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

 

 

Kız ya da erkek bütün çocuklar, her nesneyi kullanım amacı dışında değerlendirme ve oyuncağa dönüştürme yeteneğine sahiptir. Buna karşın gelişim dönemleri göz önünde bulundurularak becerilerini geliştiren oyuncaklar çocukların gelişimini eğlenceli vakit geçirmelerine olanak tanıyarak desteklemektedir. Seçeceğiniz oyuncağın özelliğine göre bebeğinizin kaba ve ince motor gelişiminde büyük farklılıklar yaşandığını gözlemleyebilirsiniz. Doğum sonrası erken dönemde erkek bebek oyuncakları ile kız bebek oyuncakları arasında ayrım bulunması anlamlı değildir. Sonraki yıllar için de her iki cinsiyete de hitap eden oyuncaklar kullanarak bebeğinizin algı dünyasını geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Erkek Oyuncak Bebek Fiyatları

 

0-6 Yaş Erkek Bebek Oyuncakları

0-6 ay döneminde çevresini yeni fark etmeye başlayan ve gördüğü her şey ilgisini çeken bebeğiniz için oyuncak dikkat çekici bir uyaran olarak bebeğinizin gelişimini desteklemektedir. Çocuklar için oyuncak seçiminde gelişim dönemleri mutlaka dikkate alınmalıdır. 0-6 yaş dönemindeki oyuncaklar için cinsiyet ayrımı yapılmasının bir önemi yoktur. Bu nedenle erkek bebek oyuncakları kız bebekler tarafından da kullanılabilmektedir. Bu dönemde duyma yeteneği her gün gelişen bebeğinizin ilgisini en çok çekecek oyuncaklar ses çıkaran ve dikkat çekici görselleri olan oyuncaklardır. Müzikli dönenceleri ve çıngırakları bu dönemde kullanabilirsiniz. Bu dönem için alacağınız oyuncaklarda dikkat etmeniz gereken ilk husus güvenliktir. Oyuncağı ağzına götürebileceği için keskin uçlu, ipli veya telli oyuncaklardan kaçınılmalıdır. Çıkabilen küçük parçaları olan oyuncaklar da bu dönem için uygun değildir.

6-12 Ay Erkek Bebek Oyuncakları

Bu dönemde olan bebekler artık emekleme ve kendi başına oturma becerisi kazanmaya başladığından oyuncak seçimi de buna uygun olarak yapılmalıdır. Bu dönemde de bebekleriniz henüz cinsiyet ayrımının farkında olmadığından 6-12 ay için alınacak erkek bebek oyuncakları yerine bu dönemdeki tüm bebeklerin kullanabileceği oyuncaklardan söz etmek daha doğru olacaktır. Bu dönemde artık parmakları ile nesneleri kavrayabilen bebeklerin ince motor gelişimini destekleyecek ürünlere oyuncakları arasında yer vermeniz yararlı olacaktır. Ayrıca doku ve desen farklılıkları olan oyuncaklar vererek bebeğinizin algısını güçlendirebilirsiniz. Düğmesine basılınca çalışan oyuncaklar da ilgilerini çekecektir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.