Kategoriler

Sonuçları Filtrele

Marka

  • Fisher-Price1

Fiyat (TL)

-

Eğitici Oyuncaklar

Limit:
1045 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

 

Eğitici Oyuncaklar

 

Eğitim ve çocuk gelişimi, aileler ve çocuklar için çok büyük öneme sahip olan bir süreçtir. Ailelerin çocuklarının gelişiminin doğru şekilde devam etmesi ve başarılı olmasını istemeleri kadar normal bir durum yoktur. Hatta bazı aileler hayatlarını çocuklarına adayarak gelişimleri ve başarıları için uğraş vermektedir. Çocuklar açısından ise özellikle gelişim çağında hayat neredeyse tamamen oyundan ibaret olmaktadır. Zamanlarının çoğunu oyun oynamaya ve eğlenmeye harcamaktadırlar. Bu noktada karşımıza oyuncakların çocuk gelişimine olan etkileri çıkmaktadır. Çocuklar için seçilen oyuncakların eğitici oyuncaklar arasından seçilmesi en doğru seçenek olacaktır. Bu oyuncakların neredeyse tamamı eğitim ve çocuk gelişimi konusunda uzman kişiler tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra üretilmektedir. Yani her bir oyuncak çocuk gelişimi konusunda destekleyici ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

 

Eğitici oyuncaklar geniş bir seçeneğe sahiptir. Öncelikle çocuklar sadece sevdikleri oyuncaklar ile oynar ve zaman geçirirler. Sevmedikleri oyuncaklarına değer dahi vermezler. Bu durum düşünülerek tüm oyuncak çeşitleri çok fazla seçeneğe sahip olarak tasarlanır. Bu oyuncaklar erkekler, kızlar ve ikisinin de severek oynayabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Bu oyuncaklar arasında çalışma masaları, puzzle modelleri, oyun hamurları, blok şeklinde oynanabilen oyuncaklar ve maket setleri gibi çok çeşitli oyuncaklar yer almaktadır. Her bir oyuncak çeşidi çocukların bir özellik ya da alanını geliştirmek adına tasarlanmaktadır. Bunların yanı sıra kuklalar, kostümler, kıyafetler, eğitim halıları ve doktor setleri gibi çok farklı ve yaratıcı oyuncaklar bulunmaktadır.

Eğitici Puzzle ve Yap Bozlar

Eğitici olması amacı ile tasarlanmakta olan oyuncaklar içerisinde en faydalı olarak görülen oyuncaklar puzzle olarak tanımlanmakta olan oyuncaklardır. Eğitici oyuncaklar amacını en iyi onlar göstermektedir. Puzzle modelleri temel olarak bloklar halindeki plastik veya benzeri malzemelerden yapılan oyuncakların bir araya getirilerek farklı şeyler ortaya çıkartabilmesidir. Bu bloklar farklı büyüklük ve özelliklerde olarak üretilmektedir. Blokların bir araya getirilmesi ve ortaya çıkartabileceği şeylerin çeşitleri tamamen çocukların hayal dünyasına ve el becerisine göre değişiklik göstermektedir. Yapılan her modelin sonrasında başka modeller için çalışmalar ve hayaller gelişim göstermektedir.

Müşteri Hizmetleri 02126591748 09:00 - 19:00

Oyuncak Evreni

Oyuncak Evrenine hoş geldiniz. Çocuklarımızın mutluluğu için sizlere güler yüzlü ve kesintisiz hizmet vermek için tüm enerjimizle çalışıyoruz. Çocuklarımız büyürken, bu süreçte onların eğlenceli vakit geçirmesi ve öğrenmesi için kaliteli ve sağlıklı ürünlerimiz ile sorunsuz alışveriş gerçekleştirmenizi hedefliyoruz. Ürün skalamız oldukça geniştir. Belli başlı bazı gruplar ise şunlardır. Eğitici Oyuncaklar, Oyun Setleri, Yapı Oyuncakları, Oyuncak Bebekler, Oyuncak Arabalar, Akülü Arabalar

Güvenli Alışveriş256 Bit Rapid SSL
Ücretsiz Kargo100 TL ve Üzeri Alışverişlerde
Kapıda ÖdemeWeb'ten Al Evde Öde!
Kredi Kartına TaksitKredi Kartına Taksit Olanağı
Bankalar

Oyuncakevreni.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır