Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Eğitici Oyuncaklar

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 15 16 17
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 538 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 15 16 17

Eğitim ve çocuk gelişimi, aileler ve çocuklar için çok büyük öneme sahip olan bir süreçtir. Ailelerin çocuklarının gelişiminin doğru şekilde devam etmesi ve başarılı olmasını istemeleri kadar normal bir durum yoktur. Hatta bazı aileler hayatlarını çocuklarına adayarak gelişimleri ve başarıları için uğraş vermektedir. Çocuklar açısından ise özellikle gelişim çağında hayat neredeyse tamamen oyundan ibaret olmaktadır. Zamanlarının çoğunu oyun oynamaya ve eğlenmeye harcamaktadırlar. Bu noktada karşımıza oyuncakların çocuk gelişimine olan etkileri çıkmaktadır. Çocuklar için seçilen oyuncakların eğitici oyuncaklar arasından seçilmesi en doğru seçenek olacaktır. Bu oyuncakların neredeyse tamamı eğitim ve çocuk gelişimi konusunda uzman kişiler tarafından gerekli kontroller yapıldıktan sonra üretilmektedir. Yani her bir oyuncak çocuk gelişimi konusunda destekleyici ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

 

Eğitici oyuncaklar geniş bir seçeneğe sahiptir. Öncelikle çocuklar sadece sevdikleri oyuncaklar ile oynar ve zaman geçirirler. Sevmedikleri oyuncaklarına değer dahi vermezler. Bu durum düşünülerek tüm oyuncak çeşitleri çok fazla seçeneğe sahip olarak tasarlanır. Bu oyuncaklar erkekler, kızlar ve ikisinin de severek oynayabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Bu oyuncaklar arasında çalışma masaları, puzzle modelleri, oyun hamurları, blok şeklinde oynanabilen oyuncaklar ve maket setleri gibi çok çeşitli oyuncaklar yer almaktadır. Her bir oyuncak çeşidi çocukların bir özellik ya da alanını geliştirmek adına tasarlanmaktadır. Bunların yanı sıra kuklalar, kostümler, kıyafetler, eğitim halıları ve doktor setleri gibi çok farklı ve yaratıcı oyuncaklar bulunmaktadır.

Eğitici Puzzle ve Yap Bozlar

Eğitici olması amacı ile tasarlanmakta olan oyuncaklar içerisinde en faydalı olarak görülen oyuncaklar puzzle olarak tanımlanmakta olan oyuncaklardır. Eğitici oyuncaklar amacını en iyi onlar göstermektedir. Puzzle modelleri temel olarak bloklar halindeki plastik veya benzeri malzemelerden yapılan oyuncakların bir araya getirilerek farklı şeyler ortaya çıkartabilmesidir. Bu bloklar farklı büyüklük ve özelliklerde olarak üretilmektedir. Blokların bir araya getirilmesi ve ortaya çıkartabileceği şeylerin çeşitleri tamamen çocukların hayal dünyasına ve el becerisine göre değişiklik göstermektedir. Yapılan her modelin sonrasında başka modeller için çalışmalar ve hayaller gelişim göstermektedir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.