Clementoni Mekanik Laboratuvarı

225,57 TL
Daha Fazla Bilim Oyun Setleri İçin Tıkla!
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Mekaniğin gizemlerini öğrenmek için harika bir bilimsel set!

  Temel mekanik ve mühendislik prensiplerini kullanarak çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan zengin bir mekanik labaratuvar seti.

  250'den fazla değiştirilebilir parçası sayesinde artan zorluk seviyelerinde 50'den fazla farklı modelin mekanizmasını keşfedin.

  Kerpeten, tutucu veya el arabası gibi basit modellerden elektrik motorlu aletlere kadar birçok mekanik modeli oluşturmanın keyfini çıkarın!

  Kirişler, miller, dişliler ve makaralar kullanarak mekanik şanzıman, kremayer ve pinyon dişli direksiyon oluşturabilir, elektrikli motora sahip bir araba, elektrikli vinç, helikopter ve daha birçok farklı model bir araya getirebilirsin.

  Zengin görsellere sahip bilimsel kullanım kılavuzu, mutlak güvenlik çerçevesinde çeşitli montaj aşamaları için çocuklara rehberlik eder.

  Türkçe model yapım kılavuzu üç bölümden oluşmaktadır. Her modelin bir araya getirilmesi resimlerle detaylı şekilde tüm aşamalarıyla anlatılmaktadır.

  Teknik uygulama aktiviteleri, çeşitli zorluk derecelerine sahiptir ve bireysel özelliklere ve eğilimlere bağlı olarak 7–8 ve üzeri yaşlardaki çocuklar için uygundur.

  Çocuklar fizik ve mekaniğin kurallarına uyarak, kendi gerçekçi modellerini bir araya getirmek için yaratıcılıklarını kullanacaklar.

  Ürün tasarımı, konsepti, geliştirmesi ve üretim süreçlerinin tamamı İtalya'da gerçekleştirilmiştir.
  64293 MEKANİK LABORATUARI /BilimveOyun +8 yaş


Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.