Bez Bebek

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Aynı Gün Kargo
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2

Çocuklar için oyuncak seçimi oldukça önemlidir. Bu noktada ailelerin dikkatli olması gerekmektedir. Hem kız hem de erkek çocuklarına özel birçok farklı alternatif bulunsa da önemli olan çocuğunuzun arzu ettiği oyuncak ile oynamasıdır. Erkek çocukları genel olarak araba, kamyon, uçak gibi oyuncakları tercih etmektedir. Öte yandan kız çocukları da bebek, hayvan figürleri, peluş oyuncaklar gibi seçeneklere genel olarak yönelmektedir. Kız çocuğu deyince akla gelen ilk oyuncak bebek olmaktadır. Bebekler uzun yıllardır  çocukların severek oynadığı oyuncaklardan bir tanesidir.

 

Bezden Bebek Seçimi Nasıl Olmalıdır?

 

Oyuncak seçimini etkileyen faktörler arasında çocuğunuzun yaşı da sayılmaktadır. 0-3 yaş arası oyuncakları ile 3-6 yaş arası oyuncaklar birbirinden farklılık göstermektedir. Fonksiyonel, küçük parçaları bulunan, plastik kırılabilir oyuncaklar 0-3 yaş çocuklar için uygunluk teşkil etmemektedir. Ancak 0-3 yaş arası bebekler için oyuncak arayışında olan kişiler pelüş, çıngırak ve bezden bebek gibi seçenekleri değerlendirebilmektedir. Bezden bebek ile bebekler kendilerine zarar vermeden keyifli vakit geçirebilmektedir. Bez bebek çeşitleri tamamen yumuşak renkli bezler kullanılarak yapılmaktadır. Plastik ve kauçuk gibi maddeler içeren oyuncaklara göre çok daha sağlıklı ve yıkanabilir olan bez bebeklerin görünümü de çocukları cezbetmektedir.

Bez Bebek Oyuncakları

Bez-bebek kullanımlarında kirlendiği takdirde çamaşır makinelerinde yıkanma özellikleri bulunmaktadır. Bezden bebekler, zamanla kullanıma bağlı olarak kirlendiğinden ötürü yıkama ihtiyacı hissedilmektedir. Hem güvenilir hem de çocukların gelişimine katkı sağlayan ve hayal gücünü destekleyen bu oyuncakların bilinçli ve kaliteli olarak kullanılması oldukça önem arz etmektedir. Oyuncak seçiminde çocuklarınızın zevk ve tercihlerini göz önünde bulundurmanız çok daha uygun olacaktır. Bununla birlikte bezden imal edilmiş bebekler, son derece özenli bir el işçiliği ile dizayn edilmektedir. Kız ve erkek çocuklarda zevkli ve kullanışlı seçimler yapmanız ve bu alanda yenilikleri değerlendirmeniz çocuklarınızı mutlu edecektir. Plastik bebeklere göre bu bebeklerin kullanımı çok daha idealdir. Renkli kumaşların tercih edilmesi, renkli iplik saçların ve  bebeklerin boyunun belirlenmesi tam anlamı ile tercih işidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.