Perakende Satışımız Yoktur. Perakende Siparişleriniz İşleme Alınmamaktadır.
1500 Tl Altındaki Siparişler İşleme Alınmamaktadır.

Barbie Evi

Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Barbie Evi

Oyuncakların temel amacı çocukların kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmesi, bununla beraber oyun oynayarak kendi gelişimine de katkıda bulunmasıdır. Bu sebepten dolayı her bir çocuğa kendi karakterlerine ve tercihine uygun oyuncaklar alınmalı ve her türlü gelişimi bu şekilde desteklenmelidir. Böylece çocuğunuz fiziksel, ruhsal ve bilişsel olarak fayda görecek ve bu aşamada oldukça eğlenceli vakitler de geçirecektir. Hal bu iken son zamanların en çok tercih edilen oyuncaklarının başında “Barbie Evi” gelmektedir. Pek çok çocuğun hayali olan bu evler hemen hemen her yaş grubuna da hitap edecek şekilde tasarlanmış olmak ile beraber farklı farklı modelleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Barbie Evi Modelleri

Eğer siz de çocuğunuzun oyun oynar iken hem eğlenmesini hem de öğrenmesini ve kendini geliştirmesini istiyorsanız tercih edeceğiniz oyuncaklar arasında mutlaka bahsi geçen bu Barbie evleri olmalıdır. Çünkü bu oyuncaklar çocuğunuza; koordinasyon kabiliyeti,  eşyaları düzenli kullanma yeteneği, sorumluluk bilinci, el göz koordinasyonu ve motor beceriler kazandıracaktır. Tüm bu koşullar altında kız ya da erkek çocuk fark etmeksizin Barbie evi ile oynayarak vakit geçirmeleri yararlarına olacaktır.

Çocuğunuzun ya da oyuncağı alacağınız çocuğun sahip olduğu özelliklere ve de tercihlerine göre alabileceğiniz birkaç farklı Barbie evi modelleri bulunmaktadır. Bu sayede her zevke uygun oyuncağı tespit ederek almanız son derece kolay olacaktır. Bahsi geçen modellerden bazıları ise aşağıda belirtildiği gibidir.

 1. Barbie Rüya Evi

Söz konusu Barbie evi modelleri arasında en çok beğenilen ve de en çok tercih edilen seçenekler arasında ilk sıralarda Barbie rüya evi adlı model bulunmaktadır. Bu model çocukların dikkatini çekmekte ve pek  çok çocuğun hayallerini süslemektedir. Bu yüzden adı geçen modele rağbet oldukça fazladır. Barbie rüya evinin özellikler ise şu şekilde olmaktadır;

 1. Bu model üç katlı bir evden oluşmaktadır,
 2. Bu üç katta toplam yedi oda mevcut olmaktadır,
 3. Katlar arasında geçişleri asansör ile sağlamak mümkün olmaktadır,
 4. Yüksekliği 120 cm, genişliği ise 96 cm’dir,
 5. Bu evde normal hayatta kullanılmakta olan hemen hemen tüm eşyaların küçültülmüş hali bulunmaktadır. Bunlar arasında lavabo, mutfak ve küvet gibi tek tek düşünülmüş detaylar göz doldurmaktadır. Toplamda yetmiş adet aksesuar ve eşya bulunmaktadır.
 6. Garajı ve evcil hayvan odası da bulunmaktadır.

Anlatılmakta olan tüm bu özellikler ile Barbie rüya evi ile vakit geçiren çocukların hayal gücünde var olan gerçek hayat imgelemlerini somut bir deneyimleme olanağı yakalamaktadır. Bu sayede hem hayal güçleri gelişmekte hem de son derece keyifli vakit geçirebilmektedirler.

 1. Barbie Portatif Evi

Bahsi geçen bu Barbie evi modelinin diğerlerinden en büyük farkı istenildiği zaman bir yerden başka bir yere taşınabiliyor olmasıdır. Zaten adından da bu özelliği anlaşılabilmektedir. Çocuğunuzun yalnızca evin sabit olarak bulunduğu yerde oyun oynamasını engellemek amacı ile dizayn edilmekte olan bu ürünü dilediğiniz her yere taşımanız mümkün olmaktadır.  Barbie portatif evinin özellikleri ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 1. Bu ev iki katlıdır ve içerisinde bir mutfak, banyo, oturma odası ve yatak odası olmak üzere beş farklı oda mevcuttur.
 2. Bu odalardan oturma odası yemek odasına, banyo da spaya dönüşebilmektedir.
 3. Katlar arasındaki geçişler merdiven aracılığı ile sağlanmaktadır.
 4. Odalarda açılır kapanır kapaklı fırından, düz ekranlı televizyona ve modern görünüşlü eşyalara kadar pek çok farklı aksesuar mevcuttur.
 5. Evde bulunan mobilyaları yeniden düzenleme olanağınız da bulunmaktadır.
 6. Kulplu tasarımı ve katlanabilir özelliği sayesinde oyuncağı konforlu bir şekilde dilediğiniz yere taşıma olanağınız da vardır.

 

 1. Barbie Malibu Evi

Son derece çeşitli olan Barbie evi modelleri arasında en çok beğenilen ve de dikkat çeken bir diğeri de Barbie Malibu evi olmaktadır.  Pek çok çocuğun hayallerini süslemekte olan bu oyuncak da son derece fazla rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Bu oyuncağın ise özellikleri ise şu şekildedir;

 1. Bu ev iki kattan oluşmaktadır.
 2. Katlar arasında asansör ile dolaşmak mümkün olmaktadır,
 3. Birinci katta mutfak ve oturma odası mevcut iken, ikinci katta banyo ve yatak odası bulunmaktadır.
 4. Barbie Malibu evinde üç farklı oyun alanı mevcut olmaktadır,
 5. Diğer modellerden daha farklı olarak en çok dikkat çeken özelliği ise bir çatı katına sahip olmasıdır,
 6. Oldukça fazla sayıda ve de son derece modern görünüşlü aksesuarları vardır,
 7. Katlanır – açılır özelliği ile kolayca toplanmakta ve oyun oynanmak istenildiğinde de aynı rahatlıkta açılmaktadır.

Bu özellikleri ile çocukların hayal ettiği dünyaya kavuşmasını sağlayan Barbie Malibu evi son derece yaratıcı oyunlar oynamaya imkan tanımaktadır.

Bahsi geçen tüm bu Barbie evlerinin yanı sıra daha başka pek çok farklı model bulunsa da en çok beğenilen ve de en çok tercih edilen seçenekler bunlar olmaktadır. Barbie evi ile vakit geçirmenin çocuklara sağlayacağı faydaları genel olarak sıralamamız gerekir ise;

 1. Çocukların hayal kurma yeteneklerini geliştirecek ve bununla beraber daha fazla hayal kurmalarını destekleyecektir.
 2. Evlerde bulunan aksesuarları kullanır iken çocukların materyal kullanımı bilinci gelişecek ve bilhassa küçük yaştaki çocukların motor gelişimi desteklenecektir,
 3. Oyuncak da olsa bir evin sorumluluğunu alan çocukların bu bilinci gelişecek ve evin düzgün kullanımı hakkında fikir sahibi olmayı öğreneceklerdir,
 4. Düzenli olma ve sorumluluklarına sahip çıkma yetenekleri gelişim gösterecektir,
 5. Eşyaların yerini değiştirme ve yeniden düzenleme özelliği sayesinde çocukların yaratıcılıkları gelişmektedir,
 6. Barbie evinde sıradan bir gün geçirme oynayan çocuklarda kafalarında bir senaryo belirleme ve onu canlandırma aktiviteleri rol ve anlatım yeteneği kazanmaktadırlar.

Bunların yanı sıra çocuklara son derece keyifli vakit geçirme imkanı sunan Barbie evlerinin daha pek çok farklı faydası bulunmaktadır.

Barbie Evi  Fiyatı

Çocuklarımızı hem eğlendirecek ve kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak hem de pek çok farklı konuda gelişimlerini sağlayacak olan bu oyuncaklara olan rağbetten söz etmiştik. Bahsi  geçen  bu durum söz konusu olan oyuncağı almak isteyen kişilerin kafasında “Barbie evi fiyatları ne kadardır?” sorusunun belirmesine neden olmaktadır.

Yazımızdan da anlaşılacağı üzere pek çok farklı modeli ve de çeşidi olan bu oyuncakların fiyatları modeline göre belirlenmekte ve farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı net ve sabit bir cevap  vermek mümkün olmamaktadır. Ancak şunu belirtmeliyiz ki piyasanın en uygun ve de en makul fiyatlı ürünlerini sitemiz aracılığın ile bulmanız son derece kolaydır. Bu sebepten dolayı da Barbie evi alır iken yine en uygun fiyata sitenizden ulaşmanız mümkün olmaktadır. Çocuğunuzun eğlenceli ve eğitici vakitler geçirmesini sağlamak için alacağınız bu ürünleri bir de son derece uygun bir fiyata tedarik etmek size ekstra fayda sağlayacaktır.

Sonuç olarak fiyatları üründen ürüne ve hatta satılmakta olan yerlere göre değişmekte olan Barbie evlerinin tüm modellerini sitemizden uygun ve makul fiyatlara satın alma olanağınız bulunmaktadır. Bu fırsatı kaçırmamalı ve çocuğunuzun hayallerini süsleyen bu oyuncağı alarak onun gelişimine katkıda bulunmalısınız.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.