Kategoriler

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)

-

Akülü Araba Fiyatları

Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Akülü Araba Fiyatları

Kız erkek her çocuğun en az bir kez hayalini kurduğu akülü arabalar artık eskisi gibi pahalı değil. Siz de çocuğunuzu bu büyük sürpriz ile şaşırtmak istiyorsanız bu fırsatları kaçırmayın! Öncelikle akülü araba fiyatları artık eskisi gibi bütçe zorlayan cinsten değil. Bu yüzden çocuklarınıza ister gerçek arabaların birebir taklidi şeklinde ister de daha basit görünümlü akülü arabaları kolayca hediye edebilirsiniz. Bu oyuncaklar çocuklarınızı çok sevdireceği gibi onlara dışarıda da oyalanabilecekleri bir alternatif oluşturur. Böylece çocuğunuz arabasıyla doyasıya oynarken siz de pikniklerde ya da parklarda keyfinize bakabilirsiniz.

 

 

Her Bütçeye Uygun Akülü Araba Fiyatları

 

Akülü araba ücretleri değişkenlik gösterse de genelde her bütçeye uygun bir akülü araba modeli bulmak mümkün. Ancak fiyatı çok ucuz olan modellerden de güvenlik açısından kaçınmak gerekiyor. Üstelik bu modeller çok çabuk bozulabildiği için henüz çocuğunuz keyfini çıkaramadan arıza çıkarabilirler. Ayrıca güvenlik açısından da daha gelişmiş modellerin ebeveynlere sağladığı kontrol üstünlüğünü sağlayamazlar. Bu yüzden akülü araba alırken oturduğunuz muhitin bunu kullanmaya uygun olup olmadığına dikkat edin. Ayrıca araba üzerinde tam bir kontrol sağlamak için uzaktan kumandalı modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede kontrolü istediğiniz zaman çocuğunuza vermeniz mümkün olduğu gibi gerektiğinde uzaktan kumanda sayesinde arabayı siz de yönlendirebilirsiniz. Üstelik yeni çıkan akülü araba modellerinde arabanın sizden fazla uzaklaşmaması için cep telefonunuz üzerinden bir uzaklık da belirleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız takdirde araç bu menzilin dışına çıkmayacaktır.

Akülü Araba Fiyatları

En uygun akülü arabalar için internet en doğru yer. Hem çok fazla çeşit hem de oldukça uygun fiyatlar sunan bir internet sitesi üzerinden akülü arabalara kolayca sahip olabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun gözünde çok büyük ve önemli olan bu hediyeyi çok uygun bir fiyata satın almış olursunuz. Ancak internet alışverişinde alışveriş yaptığınız sitelere dikkat etmeniz de önemli. Fiyat karşılaştırması açısından siz de siteler ve ürünler için kullanıcı değerlendirmelerinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca güvenilir oyuncak sitelerini düzenli takip edip alışveriş yaparak fazladan indirimler kazanabilirsiniz.

Oyuncakevreni.com © 2017 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır